Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
miishq

Dmuchawa wariuje

Recommended Posts

Witam!

Poprzedni post napisałem jak jakiś skończony idiota ;)

Od nowa: od jakiegoś czasu wariuje mi nawiew, tzn. raz działa dobrze, czyli na wszystkich biegach. Innym znów razem dmuchawa jest cały czas załączona na full, obojętne jest pokrętło, można kręcić, regulować, ustawiać i nic :/ Czasem jest tak, że załapie np. bieg 1, ułamek sekundy będzie dobrze, ale zaraz wskoczy na pełne obroty. Czy ktoś z Panów może ma jakikolwiek pomysł z czym może to być związane? Szukałem po forach (różnych, nie tylko Vectrowych), ale takiego problemu nie udało mi się znaleźć. Może to być sterownik? Rezystor?

O samochodzie: Vectra B - 1998r. - 1.6 16v - przebieg 175tys. km (jako auto), przy 100tys. wymieniony całkowicie silnik, bo poprzednia właścicielka nie dbała zbytnio o takie pierdoły jak np. kontrola poziomu oleju :) Tutaj zaczyna się cyrk, ponieważ auto fabrycznie ma wszystko przystosowane do klimatyzacji (łącznie w guzikiem "śnieżynki" na desce), ale samej klimy nie ma. Podejrzewam, że zniknęła w warsztacie, kiedy montowany był nowy silnik. Dlatego mowa jest tylko i wyłącznie o samej dmuchawie, bez klimatyzacji.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelakie porady.

Edited by miishq