Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

adam86

Woda pod dywanikami kierowcy vc

Polecane posty

Witam. wiem że ten temat był już poruszany. 3 dni zobaczyłem że mam mokra wykładzinę a wycieraczka jest gumowa i sucha jak piach. Kanaliki na podszybiu przeczyszczasem z obu stron i nadal to samo.Chyba że coś źle zrobiłem . druga sprawa to że podczas deszu bądź na drugi dzień jak padało i jest sucho to podczas skracania słychać jak się przelewa woda tak jakby  na pudszybiu. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły i podpowiedzi to proszę o pomoc.

Mozliwe, ze chlodnica w nagrzewnicy sie rozszczelnila i przez nagrzewnice leci. Sprawdz czy Ci plynu nie ubywa. Woda w podszybiu raczej nie ma sie jak tam przelewac, chyba ze nie zly balagan tam jest. Moze sprobuj zdjac podszybie i popatrz dobrze z latarka i moze, moze cos znajdziesz. W najgorszej sytuacji bedziesz musial deche zdejmowac, polac woda od zewnatrz i od srodka patrzec ktoredy leci, ja tak mialem, fakt faktem mam samochod po przekladce i przy okazji sobie wygluszenie robilem ale w 1 miejscu nie bylo masy a w 2 puscila gumowa uszczelka ktora madry gosc z gm zamontowal centralnie na zgieciu podszybia i ciurkiem lecialo do srodka. Teraz jest git. Ogolnie to bym radzil Ci kolego wyjac wykladzine jak nie masz ogrzewanego garazu i polozyc ja gdzies zeby sie dobrze wysuszyla bo jak ruda wejdzie na podloge to Ci zrobi balagan ;)

Wczoraj właśnie rozebralem podłogę i lalem wodę po całym samochodzie i co śmieszniejsze jest to to że nie widać gdzie się leje. A wody od groma na wykładzinie. I nie mamam garażu stoi u znajomego w warsztacie. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.