Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

-Incognito-

Woda za siedzeniem pasazera

Polecane posty

Witam, wiem że niektórzy mieli problem z wodą z przodu od strony pasażera ale u mnie woda jest od strony pasażera ale z tyłu i to jak by ktoś wiaderkiem nalal. Poradzi ktoś w czym może być problem? Miał ktoś coś podobnego?

No więc tak, woda może się lać z przodu auta tak było u mnie. I przemieszcza się do tyłu za fotele. Tam nie ma odpływu więc się zbierała długo tam skoro aż tyle tam jest.

Również może lecieć gdzie indziej np. z peknietej uszczelki lub z bagażnika.

Ja całe wnętrze wywaliłem bo myślałem że to gdzieś z tyłu a okazało się że z przodu leci. Myślałem że zakleiłem ale przyszły silniejsze deszcze i dalej leci. Po zimie znowu będę rozbierać autko, nie dam za wygraną.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Tak czy siak życzę tobie powodzenia i napisz jak znajdziesz przeciek i czy uszczelniles to dla potomnych.

Ciężko będzie tobie znaleźć przeciek w szczególności jeśli będzie z przodu gdzieś w okolicy deski rozdzielczej, wtedy demontaż nie unikniony.

Chyba że zostawisz jak jest i raz w tygodniu suszarka/grzejnik na weekend i suszymy.

Daj znać co i jak było

Sent from my Nokia 5110 using Tapatalk

A po deszczu jak otworzysz drzwi, to uszczelka na dole jest sucha czy nie?

wysłane z Nokii 3210

Od wewnątrz sucha. U mnie leci z przodu i deskę rozdzielczą/kokpit muszę wywalić znowu. Leci u mnie po prawym przednim słupku od pasażera. Gdzieś tam. I myślałem że załatwiłem sprawę ale z wodą tak to juz jest zawsze znajdzie szczelinę.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Bardziej pytałem autora, bo w sumie Ty już wiesz gdzie się leje u Ciebie...

wysłane z Nokii 3210

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Tak, uszczelka jest sucha, bagażnik jest suchy, z przodu jest jeszcze wilgotno trochę bo miałem odpływy pod szyba zatkane i się lało ale wyczyscilem i już dosycha... I obrazu mówię że jak lało mi się z przodu to na bank z tyłu miałem sucho bo sprawdzałem to, tak że musi być jakaś inna przyczyna :/ możliwe żeby się lało z tego miejsca gdzie się montuje bagażnik dachowy? Tam jest dziura na wylot?

Edytowano przez -Incognito-

Pytałem o uszczelkę, bo czasami leje się przez śruki od głosnika - woda tak zachodzi, gdy np. samochód stoi pochylony na 1 stronę.

Jeszcze nie wiem bo auto się suszy a deszczu narazie u mnie nie było ale znalazłem strasznie dużo syfu w rynienkach na dachu (tam gdzie jest mocowanie bagażnika dachowego) mocowanie tych "listw" jest na nity i wydaje mi się że jak nie było odpływu i woda stała to przez dziury na tych nitach mogło po słupku lecieć do srodka

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...