Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ythell

Przednie lewe światło mijania

Recommended Posts

Witam, zauważyłem że jest wiele podobnych tematów dotyczących problemów ze światłami mijania aczkolwiek wydaje mi się że mój problem jest troszkę inny. 

Posiadam Opla Vectrę C 1.8 (przed lift) z LPG i następujący problem: nie działa mi jedynie lewe światło mijania. Na początku myślałem że przepalona żarówka ale niestety nie, więc następnie sprawdziłem miernikiem V i na pozostałych żarówkach jest 12V a na kostce ( tej co się w nią wpina żarówkę jedynie około 3V ). Więc następnie wypiąłem tą główną kostkę przy światłych i na tamtych pinach również mam około 3V. Chciał bym się z tym uporać samemu ( no z pomocą forum oczywiście ). Macie może jakieś pomysły albo propozycję, co mógł bym jeszcze sprawdzić ?

Ja mam podobny problem.
 U mnie na początek niespodziewanie przestał świecić prawy ksenon. Chwilę później zaczęły się pojawiać komunikaty sprawdzenia różnych świateł. Dzień później nie działa już tylne światło prawe. Komunikaty szaleją.

wie ktoś co się dzieje?

hmm, zastanawiam się czy nie jest to wina modułu odpowiedzialnego na światła, bo jeśli bym miał przerwany lub uszkodzony przewód to na pomiarze bym miał albo 0 albo chociaż by napięcie by skakało....