Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
ythell

Przednie lewe światło mijania

Polecane posty

Witam, zauważyłem że jest wiele podobnych tematów dotyczących problemów ze światłami mijania aczkolwiek wydaje mi się że mój problem jest troszkę inny. 

Posiadam Opla Vectrę C 1.8 (przed lift) z LPG i następujący problem: nie działa mi jedynie lewe światło mijania. Na początku myślałem że przepalona żarówka ale niestety nie, więc następnie sprawdziłem miernikiem V i na pozostałych żarówkach jest 12V a na kostce ( tej co się w nią wpina żarówkę jedynie około 3V ). Więc następnie wypiąłem tą główną kostkę przy światłych i na tamtych pinach również mam około 3V. Chciał bym się z tym uporać samemu ( no z pomocą forum oczywiście ). Macie może jakieś pomysły albo propozycję, co mógł bym jeszcze sprawdzić ?

Ja mam podobny problem.
 U mnie na początek niespodziewanie przestał świecić prawy ksenon. Chwilę później zaczęły się pojawiać komunikaty sprawdzenia różnych świateł. Dzień później nie działa już tylne światło prawe. Komunikaty szaleją.

wie ktoś co się dzieje?

hmm, zastanawiam się czy nie jest to wina modułu odpowiedzialnego na światła, bo jeśli bym miał przerwany lub uszkodzony przewód to na pomiarze bym miał albo 0 albo chociaż by napięcie by skakało....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.