Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Trabka2

Vectra C nieodpala

Recommended Posts

Hej

Mam problem nie odpala mi auto. wyświetla się tylko auto z kłudką i cisza nie drgnie. czy ktoś ma pomysł co to może być? 

Spróbuj drugim kluczykiem 

spróbuj drugim kluczykiem

Please login or register to see this quote.

Problem dotyczy kluczyka lub immobilisera. Może się rozkodował. Jak masz drugi kluczyk to spróbuj na nim.

A może CIM niedomaga. Trzeba podpiąć pod kompa.

No właśnie z kluczyki mi niedomagają. auto ma 12 lat więc mocno się zużyły. jeden dałem do naprawy ale nie działa. a drugi otwierany jest przez zamek bo nie działa immobiliser. może faktycznie to coś z kluczykami. dzięki za podpowiedź. pytanie tylko co teraz? mam wymienić 2 kluczyki?

Podjechać na komputer i zobaczyć czy widzi kluczyki. Ewentualnie spróbować zaprogramować ponownie. Zużycie kluczyk nie powinno wpływać na działanie transmitera immo.

Wczoraj podpieliśmy autko pod opka i wyszło : kluczyk w ogóle nie funkcjonuje żadnej reakcji na przyciski (nie klikają)

zaprogramowane dwa klucze , programowanie klucza nie powiodło się więc skasowałem kluczyki i próbowałem ponownie go zaprogramować cały czas info programowanie nie powiodło się błędy jakie są to :

B 3055-00 Problem z kluczykiem z transponderem

B 3056-00 Nie zaprogramowano żadnego kluczyka (co jest oczywiste)

P 1614-50 Niewłaściwy kluczyk z transponderem

P 1616-00 CIM-błędny identyfikator środowiska

Co mi przychodzi o głowy to próba zaprogramowania drugiego klucza jak tylko będzie i pytanie czy można wyłączyć immo.

W opku są dwie zakładki programowanie nowego i używanego klucza, czy można zaprogramować używany klucz z innego auta, bo słyszałem, że nie i zastanawia mnie czemu w opku tak to wygląda .

Dodam auto to VC 2004 silnik Y22DTR

Edited by darwoj10

Programowanie drugiego klucza powiodło się błędów brak auto odpala . Ma ktoś pomysł co mogło się stać z tamtym kluczykiem? Zastanawiające jest to ,że przyciski są twarde nie czuć kliknięcia przy naciskaniu.

może mikroprzełączniki wystarczy wymienić

Czy w momencie kiedy będą zwarte mogą zablokować elektronikę w kluczyku? To mi się nasuwa na myśl.