Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
grzesiek VC

Dylematy zakupowe VC-SIGnum

Polecane posty

CZeść mysle nad zakupem vc lub signuma. Rodzina 2+2.

4 lata temu uzytkowalem vc ht 1.9 150km potem vc kombi jak sie urodzily dzieci 1.9 150km na full wypasie troche pojezdzilem i zamianilem na passata b6 i uzytkuje go od ok 3lat. Wsadzilem w niego juz w kij kasy tj. ok. 6-7tys, trafily mi sie same przypadki z silnika 2.0tdi. i juz mam go brak mi słów dosyć. Myśle o powrocie do VC tylko teraz pytanie czy SiGNUM ogarnie rodzine 2+2 plu sbagaze na wyjazdy wakacyjne itp. czy musze sie tu sklaniac po vc kombi? wydaje mi sie ze ilosc miejsca w srodku jest taka sama jak w vc?

no i temat silnikowy, 1.9 150km znam ten motor w sumie fajnie sie tym jezdzilo i znam tez wady tego silnika ale zastatnawiam sie tez nad 2.0T plus LPG no i raczej automat bo w mojej vc kombi mialem automat potem w passacie tez automat i nie wiem czy dalbym rade tez sie przesiasc na manual - wiadomo kwestia przyzwyczajenia i koszt amniejsze przy manualu.

Prosze o wszelkie rady.

Jeżeli chodzi o ilość miejsca w środku to jest to samo, bagażnik siga jest tak prawie o polowe mniejszy. Aut.skrzynie nie wystepowaly z Z20NET. Jeżeli chcesz aut.skrzynie to popatrz za Poliftowym Saabem 9-3 w kombi, trochę krótsze od vc kombi, płyta podłogowa ta sama i zawieszenie również. Występowały również silniki 1,9 Cdti w wersjach 180koni. 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...