Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

katmai

Wymiana radia CD30mp3 na Android Car Q7681A

Polecane posty

Czy interesował się ktos takim wynalazkiem, ewentualnie montował coś takiego:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Ciekawy jestem bardzo, jak to działa w VC i czy nie ma problemów z montażem. Wygląda to całkiem nieźle i ma dużą konfigurowalność, a w połączeniu z OBD2 Scanner Tool to już naprawdę coś. Nie wiem tylko czy nie ma z tym jakiś problemów, no i jak z jakością tego i stabilnością.

Edytowano przez katmai

Ja mam u siebie takie radyjko 2din. montaz jest i latwy i ciezki. ciezki poniewaz jezeli bedziesz miec gps, kamere cofania i inne dodatki to najlepiej zdjac caly schowek, do tego dobrze jest zdjac rowniez przelaczniki pod radiem (a najlepiej caly plastik). ja w swoim radiu mialem 2 kostki oraz sterownik do kierownicy wiec kabli troche bylo. ta druga kostka jest zupelnie nie potrzebna bo nigdzie jej nie podlaczysz. ciezkie jest dojscie aby przelozyc te wszystkie kostki przez taka ramke z tylu radia, ale trzeba bo inaczej go nie wlozysz. ja jestem zadowolony z niego, gra fajnie, niektorzy mowia ze  lepiej niz fabryczne. a i jeszcze jedno. nie wiem jakie ty masz radio i jak to bylo robione w innych ale w cd30 antena od radia jest niestandardowa. musialem kupic przejsciowke.

Sterowanie z kiery, oczywiście już nie działa?

Co wyświetla się na standardowym ekranie?

wysłane z Nokii 3210

Macie jakieś foty jak to wygląda w VC jak to jest w cd70 navi taka wymiana   

Edytowano przez suchy201180

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Zalezy czy jest taka opcja w radiu. ja szukalem radia miesiac czasu bo musialo spelniac moje warunki takie jak sterowanie z kiery. ja np. mam modul ktory jest podlaczony do radia i wszystko gra. jak bede mial czas jakos to zrobie zdjecie i wstawie zebys zonaczyl jak to wyglada. 

A co z ustawieniami samochodu, np. język wyświetlacza, data, godzina, itp? Co jst wogóle wyświetlane na wyświetlaczu głównym (samochodu)?

Powiem tak. ja mam ten mniejszy wyswietlacz. jak radio mam wylaczone to jest na nim: godzina, temperatura i np. USB i czas piosenki. jezeli wlacze fm to jest napis fm i stacja. nie wiem co bedzie wyswietlane na tych wiekszych ale podejrzewam ze wszystko zostanie normalnie.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...