Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
eleaktro

viki c z18xe

Polecane posty

witam  wymieniłem silnik  w mojej viki o tym samym kodzie silnika po wymianie cały czas uboga mieszanka wymieniłem sonde przepustnice ale nie pomogło czy ktoś ma pomysł co to morze być szukałem też pod kąntem fałszywego  powietrza  czy trzeba robić coś w programie po wymianie silnika

Z tego powodu wymieniasz silnik? Daj kod błędu. Masz gaz?

Witam ,  nie padł rozrząd i się silnik posypał  po wymianie silnika auto nie ma mocy i cały czas na ubogiej mieszance sonda wymieniona przepływka też w ecu brak błędu silnik gubi zapłony gaz jest  ale też go wykluczyłem koczą mi sie pomysły co może siedzieć w tym silniku, trzeba robić coś z mapą silnika po wymianie kody silników są te same 

Nic nie trzeba zmieniać. Cały osprzęt poszedł od twojego? W jaki sposób wykluczyłeś gaz? Jaki odczyt jest z sondy? Cały czas koło 0 nawet na obrotach? Jakie parametry pokazuje przepływka? Co się dzieje po jej odłączeniu?

odłączyłem instalacje  kupiłem wiązke silnika i podmieniłem, sonda na 000 ale jak prysnę do przepustnicy to  wychodzi na bogato , po odłączeniu przepływki brak reakcji cały czas ubogo  brak mocy.osprzęt jest ze starego silnika przepływka pracuje parametry się zmieniają  była podmieniona, jeszcze mam jeden pomysł  policzę zęby  na wale korbowym  w starym i nowym  czy tam się coś nie różni  bo ten nowy silnik jest z 2006 a stary 2003 może jest błędny odczyt czujnika wału

Przepływka pracuje ale w jakim zakresie. Na twoim miejscu szukałbym lewego powietrza. Jaki masz czas wtrysku na rozgrzanym silniku na wolnych obrotach?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.