Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam jak w temacie leci jakby para z tłumika silnik 2,5v6 leci tak jak niektóre auta z lpg u mnie niema LPG Poje ją 98. Co to może być że ten biały dymek leci ?? latem nic a jak zimno to leci :(  Pozdrawiam

Sam sobie odpowiedziałeś, jak jest ciepło nie leci, a jak jest zimno to się skrapla para, nic w tym nadzwyczajnego nie ma. Ja nie jeżdżę na LPG i też często dymi jak jest trochę chłodniej. Ile to auto jeździ? Przy krótkich trasach jak jest nie dogrzane to i woda poleci.

Do pracy 5 km w jedno stronę i temp silnika kolo 82 stopnie nieraz mniej nieraz wiecej podejdzie.

Apropo temperatury silnika u mnie tak miedzy 80 a 90 się trzyma koło 85 82 czy to normal czy mało a jak depne na trasie to na kolo 80 w obecną pogode ?? 

Czy powinna 90 trzymać ?? 

Pozdrawiam :)

Raczej taki standard w Vectrze B jesli chodzi o temperaturę. Odcinek 5km to nie za wiele, na dłuższym odcinku układ by się wysuszył, a para przy tych temperaturach jest rzeczą normalną. Mi jak odpalę gdy jest zimno czasem to na końcówce woda się skrapla, a odcinki dłuższe robię. Robiłem próbę na spaliny w układzie chłodzenia i nic nie wyszło, bo też nie było tak zimno a zdarzyło się zadymić parą. Tak więc raczej nic złego się nie dzieje.

Pozdrawiam ;)

Dzięki za info :) 

Już myślałem ze taka temperatura równa sie oznaka ze coś sie dzieje :/ 

Średnio 82 stopnie ok Dziękuje bardzo :) 

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.