Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam jak w temacie leci jakby para z tłumika silnik 2,5v6 leci tak jak niektóre auta z lpg u mnie niema LPG Poje ją 98. Co to może być że ten biały dymek leci ?? latem nic a jak zimno to leci :(  Pozdrawiam

Sam sobie odpowiedziałeś, jak jest ciepło nie leci, a jak jest zimno to się skrapla para, nic w tym nadzwyczajnego nie ma. Ja nie jeżdżę na LPG i też często dymi jak jest trochę chłodniej. Ile to auto jeździ? Przy krótkich trasach jak jest nie dogrzane to i woda poleci.

Do pracy 5 km w jedno stronę i temp silnika kolo 82 stopnie nieraz mniej nieraz wiecej podejdzie.

Apropo temperatury silnika u mnie tak miedzy 80 a 90 się trzyma koło 85 82 czy to normal czy mało a jak depne na trasie to na kolo 80 w obecną pogode ?? 

Czy powinna 90 trzymać ?? 

Pozdrawiam :)

Raczej taki standard w Vectrze B jesli chodzi o temperaturę. Odcinek 5km to nie za wiele, na dłuższym odcinku układ by się wysuszył, a para przy tych temperaturach jest rzeczą normalną. Mi jak odpalę gdy jest zimno czasem to na końcówce woda się skrapla, a odcinki dłuższe robię. Robiłem próbę na spaliny w układzie chłodzenia i nic nie wyszło, bo też nie było tak zimno a zdarzyło się zadymić parą. Tak więc raczej nic złego się nie dzieje.

Pozdrawiam ;)

Dzięki za info :) 

Już myślałem ze taka temperatura równa sie oznaka ze coś sie dzieje :/ 

Średnio 82 stopnie ok Dziękuje bardzo :) 

Pozdrawiam

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...