Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

ziolosferatu

Czy można przełożyć przeciwmgielne w angliku Vectra C za pomocą ustawień REC

Polecane posty

Witam,

Kupiłem anglika bez car passu i gdzieś tutaj na forum czytałem że jest opcja w ustawieniach REC zmiana tylnego światłą przecimgłowego z prawego na lewy. Chciałbym zarejestrować Vectrę w Polsce i potrzebuję pod przegląd przełożyć to światło- wiązka i żarówka jest w lewej lampie- brakuję najwidoczniej zasilania (prawe przeciwmgielne świeci normalnie- po stronie angielskiej) a nie chciałbym dorabiać/przeciągać wiązki jeśli jest opcja żeby to przełożyć w ustawieniach komputera...???

W skrócie:

1) Czy można za pomocą ustawień REC przełączyć zasilanie z prawej do lewej tylnej lampy przeciwmgielnej w angliku Vectra-C? Wiązka jest, żarówka jest symetrycznie po obu stronach.

2) Czy miałby ktoś namiary do kogoś w woj. dolnośląskim - idealnie to w Świdnicy żeby ściągnąć numer carpass? Ściąganie i wysyłka radia raczej nie wchodzi w grę- prościej dorobić już kabel. W ASO w Świdnicy zawołali 250 zł za carpass ale i tak tego nie zrobią bo auto nie jest jeszcze zarejestrowane na mnie (żeby zarejstrować muszę przełożyć przeciwmgielne i zrobić przegląd więc kółko się zamyka :).

Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz

Edytowano przez ziolosferatu

W recu zmieniasz  stronę. Odnośnie car passu możesz napisać do salonu w którym auto zostało kupione, kilka osób tak uzyskało car passa za darmo.

Ja też kupowalem carpass do swojej viki i z tego co pamietam to koszt 150zl w aso w Kielcach ale już jakiś czas temu i wymagali dokumentu potwierdzającego własność auta, wiec mozesz spokojnie z umową iść tam sa Twoje dane i vin. A koszt to co serwis to ma swoje ceny i niestety musisz osobiście sie pojawić. 

No to wychodzi na to że potrzebuję tylko teraz tego carpassa. Auto kupione "świeżo z lawety" w polsce więc nie miałem kontaktu z poprzednim właścicielem w UK.

Dzwoniłem do wygooglanego salonu vauxhalla w miejscowości w uk gdzie domyślam się mógł być sprzedawany. Facet wysłuchał i powiedział żeby zadzwonić w poniedziałęk jak ktoś będzie z service'u do obsługi systemu (dziś sobota) to powinni to podać bezproblemowo. Dam znać czy się udało przez telefon to pozyskać. Byłby to duży plus dla vauxhalla uk - a może raczej minus dla opla w polsce bo przecież  tak powinno być wszędzie ;) 

No i jeszcze jedno pytanie - czy kupując na ebay-u interfejs z płytką OP-COM oraz kabel USB (do 100 zł z przesyłką) mam możliwość programowania REC-u (link poniżej)? Opis nic o tym nie wspomina. W ASO w Świdnicy nie wiedzieli czy jest taka opcja nawet w OP-COMie, nie wiem ile sobie zarzyczą :). Trzecia opcja, czy ktoś ma może kontakt do osoby z dolnego śląska ze śmigającym interfejsem rec który by to zrobił za przysłowiowe 50 zł ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Jak będzie w pełni sprawny to op-comem ogarniesz. Są o tym tematy na forum.

No to właśnie widziałem gify xpirate'a do ustawień REC - w takim razie zamawiam zestawik.

Zadzwoniłem do pierwszego dealera opla w Anglii w okolicy gdzie był ostatnio zarejestrowany- po krótkiej konsternacji, wysyłąniu dokumentów mailem i tym że chcieli pobrać 23 funty, facet ostatecznie znalazł dealera gdzie auto było kupione (w zupełnie innej części Anglii), i za darmo podał mi carpass... przez telefon! Wielkie dzięki za info. Teraz czekam na interfejs i mam nadzieję że uda się wejść bez problemu do ustawień świateł w REC-u.

Opcomem tego nie zrobisz. W vc przeciwmgielne zarowno w eu jak i gb podlaczone sa pod ten sam pin C7 w xr4 w rec. Jedyna roznica to instalacja pociagnieta z tego pinu do lewej lub prawej zarowki. Musisz przerobic wiazke.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.