Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
kaczor1987rawa

Czujnik parkowania brak kontrolki "P"

Polecane posty

Wczoraj wymieniłem czujnik parkowania z przodu i z tyłu i wszystko śmigało a dziś jak wracałem z pracy to koleś lekko wjechał we mnie ;/ ale na szczęście nie połamał zderzaka 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/f4c/1/16/1f642.png&key=6bb3d493c53ec269fe91b81632e73f92d46b3f76640247c025aeb0a4ab94337d" style="border:0px;vertical-align:-3px;" width="16" />:) ale jak się później okazało zaczęły szwankować czujniki parkowania ;/ tzn działają ale nie zapala mi się w ogóle kontrolka na desce rozdzielczej, miał ktoś tak że czujniki działały a nie zapalała się kontrolka P ?

Z tego co ja widze u siebie to kontrolka "P" zapala sie tylko wtedy jak jest jakis problem z czujnikami. 

Zdaje mi sie ze jak jest wszystko sprawne z czujnikami to nic sie nie swieci ale nie jestem tego w 100%pewny. 

Umnie raz wywala raz nie (tylko po wrzuceniu wstecznego) ale wiem ze mam uwalona jedna wtyczke w tylnym zderzaku. Tak mi wciskali na sile zderzak jak malowali ze wtyczke polamali. Z przednich czujnikow nie ma tej kontrolki. 

Zazwyczaj bywa tak ze kontrolka zapala sie jak jest jakis blad. 

Normalnie kontrolka P nie świeci, po wrzuceniu wstecznego lub po manualnym wciśnięciu przycisku P zapala, się tylko jego podświetlenie informujące o włączonym systemie. Kontrolka P na desce pojawia się w dwóch przypadkach:

1 Kontrolka mruga gdy któryś czujnik jest zabrudzony/ oblodzony

2 Świeci ciągle gdy któryś jest uszkodzony.

Dokładnie, u mnie to samo, a do kontrolki P jest jeszcze długi sygnał, a jeśli nic się nie dzieje to cisza i nic nie świeci

Dokladnie tak jak pisza koledzy. Jak jest kontrolka na desce to caly czas piszczy. Jak kontrolki nie ma to nie ma dzwieku chyba ze zblizasz sie do przeszkody to zaczyna dawac sygnaly.

Jednym slowem masz wszystko sprawne i dzialajace.

no to super :) przez pół roku miałem uszkodzone czujniki i miałem kontrolkę :) po wymianie nie zwróciłem uwagi ze przestała świecić a po wczorajszym zdarzeniu myślałem że sie pochrzaniło :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.