Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
kaczor1987rawa

Czujnik parkowania brak kontrolki "P"

Recommended Posts

Wczoraj wymieniłem czujnik parkowania z przodu i z tyłu i wszystko śmigało a dziś jak wracałem z pracy to koleś lekko wjechał we mnie ;/ ale na szczęście nie połamał zderzaka 

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/f4c/1/16/1f642.png&key=6bb3d493c53ec269fe91b81632e73f92d46b3f76640247c025aeb0a4ab94337d" style="border:0px;vertical-align:-3px;" width="16" />:) ale jak się później okazało zaczęły szwankować czujniki parkowania ;/ tzn działają ale nie zapala mi się w ogóle kontrolka na desce rozdzielczej, miał ktoś tak że czujniki działały a nie zapalała się kontrolka P ?

Z tego co ja widze u siebie to kontrolka "P" zapala sie tylko wtedy jak jest jakis problem z czujnikami. 

Zdaje mi sie ze jak jest wszystko sprawne z czujnikami to nic sie nie swieci ale nie jestem tego w 100%pewny. 

Umnie raz wywala raz nie (tylko po wrzuceniu wstecznego) ale wiem ze mam uwalona jedna wtyczke w tylnym zderzaku. Tak mi wciskali na sile zderzak jak malowali ze wtyczke polamali. Z przednich czujnikow nie ma tej kontrolki. 

Zazwyczaj bywa tak ze kontrolka zapala sie jak jest jakis blad. 

Normalnie kontrolka P nie świeci, po wrzuceniu wstecznego lub po manualnym wciśnięciu przycisku P zapala, się tylko jego podświetlenie informujące o włączonym systemie. Kontrolka P na desce pojawia się w dwóch przypadkach:

1 Kontrolka mruga gdy któryś czujnik jest zabrudzony/ oblodzony

2 Świeci ciągle gdy któryś jest uszkodzony.

Dokładnie, u mnie to samo, a do kontrolki P jest jeszcze długi sygnał, a jeśli nic się nie dzieje to cisza i nic nie świeci

Dokladnie tak jak pisza koledzy. Jak jest kontrolka na desce to caly czas piszczy. Jak kontrolki nie ma to nie ma dzwieku chyba ze zblizasz sie do przeszkody to zaczyna dawac sygnaly.

Jednym slowem masz wszystko sprawne i dzialajace.

no to super :) przez pół roku miałem uszkodzone czujniki i miałem kontrolkę :) po wymianie nie zwróciłem uwagi ze przestała świecić a po wczorajszym zdarzeniu myślałem że sie pochrzaniło :)