Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Aro1977

Przeguby wewnetrzne

Recommended Posts

Witam,mam pytanko jak jest z przegubami wewnetrzymi od strony skrzyni,czy trzeba je wymienić razem z półośkami? bo tak mi mówił mechanik ze tylko z półoskami ale cos mi sie widzi ze mozna same przeguby zmienić.Cena z kosmodromu 900zł.

Jak to wyglada naprawe i czy ktoś juz je wymieniał?Chce mieć pewnosć co do tego.

Opel Vectra C,2.2dti,125km Gts2004r.

Dziekuje za porade

mozna same pzreguby wymienic ale taniej i pewniej bedzei poszukac calych uzywanych polosiek w dobrym stanie koszt kolo 200-250zl za strone

Dziekuje za odpowiedz.

Czyli jak kupie same przeguby wew.to da rade wymienić tylko przeguby zakładajac na moje półoski jesli beda dobre rowki na nich?jeśli nie to półoski uzywane.

Sa takie przeguby na alegrro,na obie strony są te same?

dobry przegub bedzie duzo wiecej kosztowal niz uzywane poloski, jak chcesz wydac dwa razy na to samo to kupuj to badziewie

Rafał dobrze pisze, większość tych zamienników do niczego się nie nadaje, po chwili padną, a te dobre kosztują w granicach 600-800 zł za sztukę.
 W tym przypadku faktycznie lepiej jest kupić używany ale oryginalny, czyli najprościej całą półoś, oryginalny zawsze wytrzyma dłużej niż zamiennik i jeżeli auto nie było katowane i nie ma 300-400tyś nie powinno się z nimi nic dziać.

Tez jestem tego zdania ze te tanie zamienniki długo nie wytrzymaja ale pytam sie zeby sie dowiedziec co zrobić zeby było ok więc dziekuje za porady i bede się rozglądał za używanymi ale orginały jak juz wymienie to dam znać

Półoski z przebubami wymienione kupiłem uzywane i już jest inna jazda nie trzęsie autem przy przyspieszaniu:ok: