Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Sanction

Osłona termiczna podwozia/ tłumika

Recommended Posts

Witajcie obywatele,

Mam nadzieje, że temat zamieszczam w odpowiednim dziale. Domyślam się, że również macie problem z zardzewiałymi śrubami mocującymi tą blachę miedzy tłumikiem a podwoziem. Jest na tyle zgnita, że chciałem dać większe podkładki pod śruby, no ale właśnie...śruby się ukręcają

Jak sobie poradzić z tym problemem ? 

Dospawanie nowych srub albo przynitowanie oslony.Oczywiscie miejsca dobrze zabiezpieczyc przed korozja.

moj patent ostatnio przy wymianie linki recznego

krotkie, grobsze, blachowkrety na krzyzaka z gumowymi podkladkami a przed wkreceniem placek pedzlem masy poliuretanowej ;)   

Jakiej długości dałeś te wkręty ? Trochę się boję, bo w zapasie mam butle z gazem.

Spawanie odpada, bo nie mam spawarki i kanału. 

w sumie nie wiem znalazlem wzrokowo kilka odpowiednich w skrzynce narzedziowej i heja ale nie byly wieksze jak standardowki 13 mm - podkladka gumowa takze luz ja akurat przykrecalem ta oslone wzdluzna nad tlumikiem srodkowym bo poszlo mi ze 4 wkrety przy wymianie linki a Ty zapewne mowisz o tej okalajacej kolo zapasowe, nia swego czasu takze zlapalem 2 takimi wkretami i w sumie najpierw wkrecilem pozniej zajrzalem co by zapasowki nie przebic ale luz takie wkreciki raptem przeszly z 3-5mm wglab i zapasowka cala  ;) a mysle ze butla LPG nie jest az tak dopasowana do scianek zapasu ;) takze bez obaw ;)