Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Multibart

Piasty 5 szpilkowe

Polecane posty

Witam jestem nowy na forum 

Mam problem chce w mojej viki zamontować alufelgi 16 cali ale przed tym chce zmienić z 4  szpilkowych na 5 szpilkowe piasty.

I tu zaczyna się problem jakie piasty polecacie bo zastanawiam się nad piastami z cx 

Najtaniej będzie kupić używane tyle że to loteria, natomiast co do zamienników to tylko SKF, te tańsze rozlecą się bardzo szybko. Wymiana kpl 4 szt to spory wydatek więc nie wiem czy do vectry b z 96r jest opłacalny, ewentualnie tak jak wcześniej pisałem założyć używki z ostatnich lat produkcji, a jak się ewentualnie jakaś wysypie wtedy kupić nową.

co ci po samych piastach jak trzeba jeszcze tarcze zaciski pozmieniac , na tyle tarcze kotwiczne takze do zmiany, wiec szukaj VB na graty u kogos i kupisz wszystko co potrzebne za 200-300zl

Edytowano przez Rafalg

No i przeguby na polosiach. Z tego co pamietam to piasty przednie maja inny frez i przeguby z nie pasuja. 4 szpilki byly w smallblock'ach a tam skrzynie f13 f15 f17 i chyba f18. Bynajmniej moje polosie z przegubami z f17 nie pasowaly do piast na 5 srub.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.