Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Multibart

Piasty 5 szpilkowe

Recommended Posts

Witam jestem nowy na forum 

Mam problem chce w mojej viki zamontować alufelgi 16 cali ale przed tym chce zmienić z 4  szpilkowych na 5 szpilkowe piasty.

I tu zaczyna się problem jakie piasty polecacie bo zastanawiam się nad piastami z cx 

Najtaniej będzie kupić używane tyle że to loteria, natomiast co do zamienników to tylko SKF, te tańsze rozlecą się bardzo szybko. Wymiana kpl 4 szt to spory wydatek więc nie wiem czy do vectry b z 96r jest opłacalny, ewentualnie tak jak wcześniej pisałem założyć używki z ostatnich lat produkcji, a jak się ewentualnie jakaś wysypie wtedy kupić nową.

co ci po samych piastach jak trzeba jeszcze tarcze zaciski pozmieniac , na tyle tarcze kotwiczne takze do zmiany, wiec szukaj VB na graty u kogos i kupisz wszystko co potrzebne za 200-300zl

Edited by Rafalg

No i przeguby na polosiach. Z tego co pamietam to piasty przednie maja inny frez i przeguby z nie pasuja. 4 szpilki byly w smallblock'ach a tam skrzynie f13 f15 f17 i chyba f18. Bynajmniej moje polosie z przegubami z f17 nie pasowaly do piast na 5 srub.