Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
inspektorek

2DIN i biało-niebieski kabel

Polecane posty

Witajcie.

Ostatnio zamontowałem u siebie radio 2DIN Kenwood DDX4016BT. Wszystko elegancko, tylko po załączeniu się radia z gid`a znika data. Popatrzyłem na schematy i biało-niebieski kabel powoduje, że ów data znika. Kabel ten w schemacie instrukcji jest oznaczony jako "power control". Czy mogę go sobie bezkarnie przeciąć? Do czego on służy? Kontroluje napięcie?

Instrukcja:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edytowano przez inspektorek

Tak możesz go sobie bezkarnie odciąć :)

Do czego to dziadostwo służy? Żeby mi potem stacja nie wariowała :D Czy kabel masowy prk od "blokady parkingowej" mogę podłączyć bez obaw do obudowy radia?

Z innej beczki - co może być powodem tego, że pamięć USB czasami zaskakuje, a czasami nie? W specyfikacji radio ma USB 2.0 HS, a ja mam pendrive z USB 3.0. Wydaje mi się, że wyjściowe napięcie 1,5A powinno wystarczyć na jego obsłużenie. Często i gęsto wywala mi komunikat "brak urządzenia". Może to wada fabryczna radia? Jutro pokombinuję ze starym pendrive.

Podłącz ten kabelek tam gdzie Ci pisałem ;) U mnie radio ma wyjście na 3.0 i jakos nie mam problemu z tym :P Spróbuj innego pena wsadzic - mozliwe ze pen cos nawala ;)

Juz wyczailem, ze przed uruchomieniem trzeba wyjac pena a potem go wlozyc i dziala. Da sie cos na to poradzic? Zadzwonie na info do kenwooda i zapytam co z tym fantem. 

Czyli ten power control do czego sluzy?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.