Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Blasterm92

Vectra C 2003, ncdc 2003 kolorowy wyśw

Recommended Posts

Witam, zakupiłem ostatnio VC z 2003 r, najbogatsza wersja, sedan, kolorowy wyswietlacz i radio ncdc, mam takie pytanie wlasnie odnosnie tego radia. Czy ono czyta tylko zwykłe nagrywane płyty (takie ktorych na plyte wchodzi 20-25 szt), czy nagrywane w mp3 również? Bo własnie płyta która była kupiona mi działa, a płyta która sam nagrywałem i jest tam około 90 piosenek nie działa, a w innym radiu samochodowym działa dobrze.

Please login or register to see this quote.

to radio nie odtwarza mp3

to pochwal sie co ona tam ma takiego ;)

w sumie to chyba wszystko co bylo do nich robione, tak mi sie wydaje. To wersja zaczynając od tego ze ma zderzaki, progi itp z wersji gts, grill irmischer, przez kolorowy cid w srodku, po takie duperele jak np automatyczne poglasnianie radia gdy szybciej jadę, tempomat, klima dwustrefowa itp, duzo tego jest. Szkoda właśnie ze to radio nie odtwarza mp3... auxa tez nie ma. Wychodzi na to że będę musiał nagrać sobie parę płytek normalnych :/

Zderzaki i progi z GTSa w sedanie? To faktycznie bardzo bogata wersja. Tzw. "Druciarz Edition". 

Please login or register to see this image.

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/agree.gif&key=abc267025d8b70df09c0f8562e15a528b5eac399f241aabf542ac86c7b4f44a9" /> gigi.gif

Poza tym kto ci powiedział że to jest najbogatsza wersja? cranky.gif Powiem ci coś w tajemnicy: najbogatsza wersja NIE ISTNIEJE (nie mówię już o opcjach wzajemnie się wykluczających). Widziałem naprawdę dużo "wszystkomających" VC i zawsze czegoś brakowało. surprise.gif

Masz lusterko ze sterowaniem bram garażowych? Na pewno nie. Radio NCDC 2013 też nie jest najbogatsze, wyżej stoi NCDC 2015 (z telefonem). A to co ty wymieniłeś - ma prawie każda VC (klimatronik i tempomat ma większość, automatyczne podgłośnianie ma każde radio w VC). bud.gif

A tak w ogóle to wrzuc VIN, pośmiejemy się. smoka.gif

PS. Żadne przedliftowe radio nie odtwarza MP3 i w żadnym przedliftowym radiu nie ma AUXa (

Please login or register to see this link.

). umnik.gif

Edited by Val

O, jak zawsze przyjazny i zyczliwy val. Kiedys sam nic nie wiedzial a teraz nabija sie z nowicjuszy...Kolega cieszy sie autem i z czasem sam do tego dojdzie co ma. Blasterm92 jak chcesz to pisz na pw. Co wiem to wyjasnie bez cwaniactwa...

Edited by patryk-84a

Jaka płomienna wypowiedź... Każdy kiedyś nic nie wiedział, a niektórzy dalej nic nie wiedzą. 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/dont.gif&key=8400cedbc377daed8366533b9a73eb1adb364d4ec4b0b4e148ab51404f265c60" />

Poza tym ja nigdy nie twierdziłem że mam "full opcję" (bardzo nie lubię tego określenia). Zawsze na początku czytałem instrukcję obsługi, przeglądałem katalogi itd. a potem wybierałem auto (żeby w ogóle wiedzieć co można mieć). deal.gif

A jeśli jesteś aż taki mistrz - to dawaj wyjaśniaj tutaj a nie na jakimś PW, bo mi to też zalatuje cwaniactwem. Ja przynajmniej pomogłem niektórym na tym forum. rupor.gif

No cóż, Ty Val znasz się na vectrach, ja sie znam na obsłudze i mechanice maszyn cnc przy obróbce stali, moze chcesz o tym pogadać panie wszystkowiedzący?
Żeby nie zakładać nowego tematu to zapytam tutaj, gdzieś mi ucieka płyn chłodniczy, na rozgrzanym silniku wszędzie sucho, przy odpalaniu pokazuje sie wyciek przy tej kopule przy rozrządzie, tam jest chyba pompa wody gdzieś niedaleko, wie ktoś może jak to wygląda od środka? co tam moze być do wymiany itp ? silnik to 2.2 benzyna na łańcuchu rozrządu.
Dodatkowo jeszcze zapala mi sie kontrolka takiego dozownika oleju i narysowany kluczyk, czy to inspekcja oleju czy cos takiego? mechanik mi to skasował, było ustawione na 34000 km, olej dolewałem w zeszłym tygodniu (10w40) żeby było delikatnie ponad pół a dzis patrzyłem i jest na dolnej części bagnetu, nigdzie nie widać wycieku

A ja się jeszcze znam na medycynie (VC - to tylko moje hobby) - to może też się chcesz wypowiedzieć? 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/smoker.gif&key=27309dadb72a319631872106bacebdecacb1661679f8d34c43ae840f447209d1" />

Pytania dotyczące silnika zadajemy nie w tym miejscu, do tego jest odpowiedni temat. dont.gif

Edited by Val

Jak powyżej, temat o silniku zakładamy w odpowiedni, dziale.

Jeżeli poci się pompa do do wymiany. Wrzuć zdjęcie, gdzie Ci sie to poci

Dlaczego wlałeś olej 10w40?

Aż się ciśnie o przytoczenie klasyka z Kac vegas , Ty jesteś dentystą a nie lekarzem hahaha

I tutaj się zgadzam z kolegą wyżej że Twoje wypowiedzi pozostawiają bardzo często dużo do życzenia, to że masz wiedzę albo inną wizję na auto (wszystko oryginalne itd) nie upoważnia Cię do tak negatywnego nastawiania się na innych, wyśmiewania, patrzenia z góry. Co to w ogóle za stwierdzenie podaj vin, pośmiejemy się?!! Pamiętasz zlot z przed dwóch lat, otrzymałeś ode mnie bardzo dużą pomoc natomiast Twoje ówczesne pytania, prośby o pomoc były na poziomie zagadnień z podstawówki, ja się z Ciebie nie śmiałem jak również nie szydziłem z tego że nie masz nawet tak podstawowej wiedzy.

Po to jest forum aby się na jego podstawie uczyć, nikt nie rodzi się z konkretną wiedzą, druga sprawa że człowiek uczy się całe życie a i tak głupi umiera.

Jarek, każdy kiedyś nic nie wiedział, a potem się nauczył. I ja, i ty, i wszyscy inni. Jak zauważyłeś też w miarę staram się pomagać (napisałem parę porad). Oczywiście pamiętam tamten zlot (sam z kolei na tym zlocie też pomogłem co niektórym). 

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=http://www.yaplakal.com/html/emoticons/alk.gif&key=8f4522ed50b500b722f1ff3cd6cf1cecac386e618448e3697d67cdaddb8343b9" />

Zgadzam się, forum jest po to żeby się uczyć i dzielić wiedzą. Ale nie rozumiem lenistwa niektórych - zamiast poszukać odpowiedzi na nurtujące pytanie od razu piszą nowy post i jeszcze się bulwersują że im ktoś odpowiada że to już było. Nie wiem jak ciebie, ale mnie osobiście irytuje coś takiego. No bo czym można nazwać np. pytania:

• "Czy są mapy Polski na NCDC?"
  • "Czy NCDC ma Bluetooth i czyta MP3?"
  • "Wymieniałem filtr powietrza i znalazłem niepodłączoną wtyczkę, do czego ona?"

I w ten sposób z forum robi się wielki śmietnik (a sprzątać musisz m.in. ty). Zamiast przejrzystej bazy wiedzy jest chaos. Przykładem jest ww kolega który pytania dotyczące silnika zadaje w nieodpowiednim temacie (wiedząc o tym). moral.gif

Na temat VINu - jeśli ktoś krzyczy że ma "full wersję" - to ja mu mówię, że jest to niemożliwe. A stwierdzenie "pośmiejemy się" było oczywiście jako żart. smoka.gif

Z tym się zgodzę też mnie to irytuje ale weźmy poprawkę że kolega jest nowy, nie zdążył się jeszcze rozeznać, moje pierwsze posty na forum były identyczne, zadawałem tak banalne pytania że po czasie aż sam się z tego śmiałem.Moje 3 pierwsze tematy i wszystkie z miejsca zamknięte :) Na to trzeba czasu, nakierowania przez innych na odpowiednie podejście do takich spraw, wystarczy napisać koledze że najpierw szukamy info jeżeli nie znajdziemy to dopiero zaczynamy nowy temat itd, a jak mimo wszystko ktoś jest leniem (bo tacy też się zdarzają, liczą że mimo stażu, nie chce im się poszukać tylko walą te same pytania po tysiąc razy i czekają aż ktoś im pod nos podłoży rozwiązanie) to takich trzeba zgłaszać do obsługi forum :) tak to działało do tej pory i się sprawdza :)

Że żart, Ty to wiesz, ja się mogę domyślać bo trochę Cię znam :) ale osoba która wchodzi tu pierwszy raz, może odebrać to tak że na tym forum są tylko nadęte bufony tak jak na elektrodzie a daleko nam do tego :)