Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

erni_krk

Problem z ogrzewaniem 3.2 v6 Z32SE

Polecane posty

Witam serdecznie,

Mam problem z moja vc: silnik pracuje bez zarzutu grzeje sie rowniez bez problemu do 85-90st ALE!gdy włączę ogrzewanie bardzo słabo grzeje pomimo 85st i włączenia na HI temperatura nie spada a w samochodzie jest zimno.Cos mi nie pasuje nagrzewnica dlaczego? Otóż prowadzą do niej 2 przewody od str komory silnika pierwszy ten od prawej(stojąc twarzą do auta) jest gorący-nawet bardzo a ten obok po lewej jest ledwo letni.po za tym na zagrzanym pracującym silniku do ok80 st odłączyłem ten po lewej na włączonym ogrzewaniu na max i nawiewie na 5 i nie popłynął z niego płyn.wg termostat jest ok bo najpierw był zagrzany wlasnie ten 1 przewód od nagrzewnicy a od chłodnicy nie.ktos cos moze pomóc,doradzić bardzo prosze i serdecznie pozdrawiam. 

Stawiam, że nagrzewnica jest po prostu zabrudzona i zatkana. Możesz spróbować przepłukać układ kilka razy i zobaczysz w jakim stanie będzie płyn/woda i czy będzie jakaś poprawa.

Nagrzewnica może się zatkać od kamienia, jeżeli nie była lana woda demineralizowana do koncentratu. Może być też na przykład od jakiegoś specyfiku do uszczelniania chłodnic.

Pewno i tak skończy się wymianą nagrzewnicy... Ale próbuj :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.