Jak nie ma elektryki z tyłu to jaki z niej cosmo Istnieje możliwość montażu nie ma z tym problemu, każda fabryczna lodówka ma opcję demontażu, wysunięcia lodówki, odpięcia podstawki i schowania do bagażnika tak aby mieć piąte miejsce. Co do trudności, to największym jest skompletowanie odpowiednich gratów, większość dostępnych lodówek na rynku pochodzi z signum, w której są inne mocowania stelaża niż w vectrze, w signum górnym mocowaniem lodówka zapiera się o podstawy fotela, w vectrze lodówka ma złącza coś w podobie do ISO, dostanie takiego stelażu graniczy z cudem, w ASO czarnych już nie ma, jak ja się dowiadywałem to mieli na stanie jeden beżowy za bagatela 2600 zł tak więc zrezygnowałem. Można kombinować dorabiając odpowiednie mocowania z fotelików ISOFIX, na forum jest kilka porad jak to zrobić. Ogólnie do monażu będziesz potrzebował: -Lodówkę -stelarz lodówki -mocowanie do foteli (dostępne jeszcze w ASO za jakieś 140 zł) -mocowanie do podwozia, podłoga na srodku -zaślepkę mocowania podwozia -kostkę łączącą do której będziesz musiał doprowadzić zasilanie z RECa, oraz jeżeli masz twin audio to ok 10 kabli z tunelu podłogą do złącza.
  • 1

Punkty reputacji