Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
johnybravo691

Line in

Recommended Posts

Witam

Mam szybkie pytanie niestety szukam juz od jakiegos czasu i nie moge znalezc odpowiedzi. Mam zamiar w moim radiu dorobic zlacze line in zeby podlaczyc telefon. Ale nie wiem czy po wyciagnieciu radio i dokonaniu tego zabiegu bede musial na nowo wpisac kod radia? Czy radio bedzie zablokowane?

Jakie radio masz? 

Bo w jednych trzeba wylogować a w innych wystarczy wpisać kod

W cdr 2005 vdo wystarczy wpisać kod nie trzeba logować

A po co chcesz je wylogowywać?

Radio ma być wyjęte i włożone po modernizacji ponownie do tego samego auta więc nic nie trzeba robić.

W przypadku przedliftowych, gdzie istniała konieczność wpisywania pinu, bardzo rzadko ale z 2 razy mi się zdarzyło że wygasła pamięć radia, leżało jakiś czas w domu i zasilanie pamięci uległo rozładowaniu, przez co po włożeniu była konieczność wpisania kodu. Natomiast jak to zrobisz w ciągu 1-3 dni to nie ma szans aby coś się zadziało.

Moje radio to cdr2005 vdo. Pytam o kod bo nie wiem czy go gdzies mam czy nie zgubilem go. mam zamiar to zrobic w wsadzic radio z powrotem w ciagu kilku godzin. Wiec prawdopodobnie nie bede musial kodu wpisywac tak? Mam jeszcze pytanie odnosnie panelu klimy. Problem z 'potencjometrem' dmuchawy. Raz juz poprawilem luty i bylo troszke lepiej a teraz znowu szaleje. Znowu poprawilem luty i spsikalem go kontaktem. (chodzi niestety dosyc ciezko w prownaniu do tych sterujacych temperatura). Mam nadzeje ze pomoze a jezeli nie czy zna ktos model tej czesci zeby wymienic?

Nie ma tej części, nie kupisz go nigdzie, był zrobiony dla GMa przez jakaś firmę, nie ma na nim żadnych oznaczeń, w katalogach nie udało mi się znaleźć żadnego o podobnych parametrach i danych technicznych, możesz poprosić chińczyków aby Ci go zrobili ale musisz zamówić minimum 3000 szt :)

Jakby zrobic zrzute na forum to moze nawet wiecej niz 3000 szt bylo by potrzebne haha. A jak z tym radiem? Skoro mam zamiar to zrobic w kilka godzin i mam takie radio jakie mam nie musze miec obawy ze poprosi mnie to kod do radia?

Na 100% trzeba mięć kod.

Jak masz CAR PASS to tam masz napisany 4 cyfrowy kod

Jak nie masz to do ASO podjedź, lub próbuj tu:

A tu masz jak rozkodować:

Ech faktycznie, mój bląd, po zaniku zasilania będzie konieczne podanie kodu, w przypadku w którym zdechnie (rozładuje się pamięć) z automatu wchodzi w sekwencję trzeciej błędnej próby, czyli trzeba poczekać 20-40 minut na możliwość wprowadzenia kodu.

W poliftowych radiach nie trzeba, w przedliftowych jak najbardziej.

Dzięki gex za przypomnienie.