Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
johnybravo691

Line in

Polecane posty

Witam

Mam szybkie pytanie niestety szukam juz od jakiegos czasu i nie moge znalezc odpowiedzi. Mam zamiar w moim radiu dorobic zlacze line in zeby podlaczyc telefon. Ale nie wiem czy po wyciagnieciu radio i dokonaniu tego zabiegu bede musial na nowo wpisac kod radia? Czy radio bedzie zablokowane?

Jakie radio masz? 

Bo w jednych trzeba wylogować a w innych wystarczy wpisać kod

W cdr 2005 vdo wystarczy wpisać kod nie trzeba logować

A po co chcesz je wylogowywać?

Radio ma być wyjęte i włożone po modernizacji ponownie do tego samego auta więc nic nie trzeba robić.

W przypadku przedliftowych, gdzie istniała konieczność wpisywania pinu, bardzo rzadko ale z 2 razy mi się zdarzyło że wygasła pamięć radia, leżało jakiś czas w domu i zasilanie pamięci uległo rozładowaniu, przez co po włożeniu była konieczność wpisania kodu. Natomiast jak to zrobisz w ciągu 1-3 dni to nie ma szans aby coś się zadziało.

Moje radio to cdr2005 vdo. Pytam o kod bo nie wiem czy go gdzies mam czy nie zgubilem go. mam zamiar to zrobic w wsadzic radio z powrotem w ciagu kilku godzin. Wiec prawdopodobnie nie bede musial kodu wpisywac tak? Mam jeszcze pytanie odnosnie panelu klimy. Problem z 'potencjometrem' dmuchawy. Raz juz poprawilem luty i bylo troszke lepiej a teraz znowu szaleje. Znowu poprawilem luty i spsikalem go kontaktem. (chodzi niestety dosyc ciezko w prownaniu do tych sterujacych temperatura). Mam nadzeje ze pomoze a jezeli nie czy zna ktos model tej czesci zeby wymienic?

Nie ma tej części, nie kupisz go nigdzie, był zrobiony dla GMa przez jakaś firmę, nie ma na nim żadnych oznaczeń, w katalogach nie udało mi się znaleźć żadnego o podobnych parametrach i danych technicznych, możesz poprosić chińczyków aby Ci go zrobili ale musisz zamówić minimum 3000 szt :)

Jakby zrobic zrzute na forum to moze nawet wiecej niz 3000 szt bylo by potrzebne haha. A jak z tym radiem? Skoro mam zamiar to zrobic w kilka godzin i mam takie radio jakie mam nie musze miec obawy ze poprosi mnie to kod do radia?

Na 100% trzeba mięć kod.

Jak masz CAR PASS to tam masz napisany 4 cyfrowy kod

Jak nie masz to do ASO podjedź, lub próbuj tu:

A tu masz jak rozkodować:

Ech faktycznie, mój bląd, po zaniku zasilania będzie konieczne podanie kodu, w przypadku w którym zdechnie (rozładuje się pamięć) z automatu wchodzi w sekwencję trzeciej błędnej próby, czyli trzeba poczekać 20-40 minut na możliwość wprowadzenia kodu.

W poliftowych radiach nie trzeba, w przedliftowych jak najbardziej.

Dzięki gex za przypomnienie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.