Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
cinek516656

problem po czyszczeniu przepustnicy

Polecane posty

Czesc panowie.... mam problem i proszę o pomoc odnośnie przepustnicy wczoraj się zabrałem za czyszczenie bo falowały obroty była niesamowicie brudna teraz jest czysta ale obroty stoja na 1000 i nie spadają i  pytanie moje czy ona się sama ustawi czy trzeba adaptacje robic ? tam jest tez taka mała dziurka czy ona musi być drozna na przelot ? bo może za słabo wyczyściłem ja czy jak  włożę np. drucik to powinien wyjść na wylot ? proszę o pomoc i z góry dziekuje

Musi być drozna. Czasem przydaje sie igla i trochę bennzyny lub rozpuszczalnika. W skrajnych przypadkach wiertlo

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> adaptacja trwa około 15 min i następuje samoczynnie pod warunkiem odpięcia akumulatora. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.

Wysłane z mojego LG-D331 przy użyciu Tapatalka

czyli odłaczyc aku na 15 min i powinno  być ok tak ? to musze jeszcze raz zabrać się za ta dziurke :/

Daj znać jak Ci poszło.: )

Tapatapa ze smartfona.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...