Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Pavlak_

Jakie radio 2 din zamiast CD 70 NAVI do VC/Signum ?

Recommended Posts

Please login or register to see this link.

Ich pytaj.

Tak ale ja pisałem że moduł do polifta a ty mi podałeś link do wersji 02-04/03-04

Podal link do zrodla gdzie miales pytac o to co potrzebne. Czytamy nie spimy

Please login or register to see this quote.

Napisz do nich, do poliftowego mają również.

A co sądzicie o takim radiu ?

PIONEER AVIC-F700BT

mam obecnie cd30 i planuję zmianę.

Mam Vc po lifcie z 2006 roku.

Edited by Kinek82

Mam Viki c lift z CD 70. 

Szukam zestawu multimedialnego z nawigacją (najlepiej Google Map ) . Chcę żeby chodziło sterowanie z kierownicy po CAN`ie.

Jakie radio wybrac oraz jaki moduł can ??? Żeby sensownie to działało.

Podbijam, prawdopodobnie uwaliłem radio dzisiaj - próbując wgrać akutalizacje nawigacji. Tematów od radia jest full.. Mnie natomiast zastanawia jak Pana powyżej - które radio bedzie najlepiej pasować do Vectry po lift z 2006 rok z cd70. Aby działąło na kierownicy dobrze wygladąło miało bluethoot usb i było git :D Tematów duzo, ale jako początkujący wydaje mi się ze każdy ma inny przypadek - albo temat z przed 10 lat

Pioneer AVIC F60-DAB spełnia wszystkie kryteria, które wymieniłeś, genialna stacja multimedialna i świetna baza pod rozbudowane car audio jakbyś w przyszłości budował 😋  Tyle, że do działania z kierownicy musisz dokupić odpowiedni moduł. Ale to tak samo jak z każdym niefabrycznym radiem, a skoro piszesz, że ma mieć bluetooth usb dobrze wyglądać i być git to tylko takie wchodzą w grę.

Jakby brakowało dobrych używek tego modelu to następca to F70DAB. Ma dodatkowo mirror link po wifi :)

Swoją drogą doszedłeś do tego jak to się stało, że uwaliłeś radio? Przerwałeś aktualizację podczas wgrywania czy zły plik czy co? ☹️

Please login or register to see this attachment.

Ładnie się ten bajer prezentuje:ok:.Ja osobiście jednak wolę radio ori,ale o gustach się nie dyskutuje.:)

Edited by darioG73

Przerwałem aktualizacje. Zawiesiła się, to wyłączyłem ją gdy na ekranie widniał napis "NIe wyłączaj". Ogólnie jeszcze nie wiem co mam zrobić, bo płyty mi wciąga i wyciąga - raz udało mi się wyłączyć radio. Więc dzisiaj przy niedzieli podłącze op-com. Zobaczymy co z tego wyjdzie i dam znać. Dzięki za polecenie radia - szczerze mega ładnie się wpasowało :) a moduł mógłbyś podpowiedzieć jaki/link/nazwe? Nie powiem, ze troche zielony w tych tematach jeszcze jestem. 

Druga rzecz to troszkę obawiam się, że nowe radio moze mi nie wejsc przez to ze przerwałem aktualizacje :D Ale mówię - własnie dzisiaj jest ten dzień aby jeszcze zawalczyć. Jak nie uda się to zamwiam nowe radio

Moje 2h wypociny nic nie dały :( Nie da sie wyłączyć wyświetlacza, odłaczając radio, telefon, navi itp.. Z tego co wiem nawet nowe radio nie pomoże - bo musze wgrać poprawny soft. Gdzieś przeczytałem w internecie, żeby nagrać dobry soft na płytke na wolnych obrotach i próbować. Wiecie moze gdzie znajde "prawilny soft"?

Odnośnie tego modułu to ja go miałem już dołączonego do radia (radio używane), nie jestem teraz pewien w 100% jaki to był, ale wydaje mi się, że ten sam który był podlinkowany kilka postów wyżej: OPEL CTSVX001.2. Przy zakupie i tak trzeba podać do jakiego radia będzie podłączany, bo może być chyba w różnych wersjach. U mnie w Pioneer wtyczka odpowiadająca za sterowanie z kierownicy jest z końcówką mini-jack 3.5mm.

Co do softu to niestety zupełnie się nie orientuję jak to wygląda ☹️  Do tej pory w autach które miałem (i w sumie w obecnej Vectrze też) było tak, że radio to jest tak jakby osobne urządzenie, które jedynie zasilasz z samochodu. Można je wywalić wsadzić inne podłączyć zasilanie, głośniki/wzmacniacz i zawsze będzie działać. Nie wiem jak to wygląda jeśli radio jest jakoś bardziej zintegrowane z resztą samochodu.

Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj wgrałem nowy soft (gościu który mi sprzedał płytkę z navi) podesłał akutalizację na nowej płytce. I tą nową płytkę autko przyjęło :D także po problemie 😆 Co do nowego radia to na pewno bede się przymierzał. Tylko musze jeszcze poczytać o tym. Myślę, że wezmę twoją propozycję pod uwage.