Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

sisco

Vectra C 1.9CDTI - komfort, wyciszenie

Polecane posty

Witam,

Rozglądam się za kupnem samochodu z dużym bagażnikiem w automacie. Prywatnie jeździłem BMW E39 530D z 2001 ale dostała mocno w tył na mieście i nie opłaca się jej reperować zresztą sam samochód zbliża się do pełnoletności a z powodu budowy domu z zakupem E60 muszę się wstrzymać. W firmie jeżdżę Astrą H i J 1.7 CDTI. 

I tutaj mam taki dylemat. Jak ocenianie komfort i wyciszenie kabiny w Vectra C? W BMW miałem ciszę i spokój - w firmowych Astrach (szczególnie H) przy prędkościach autostradowych robiło się po prostu głośno. Wiem, że Vectra stoi o klasę wyżej niż Astry więc teoretycznie powinno być dużo lepiej.  Lubię posłuchać w spokoju muzyki więc jest to dla mnie dość ważny czynnik. Jak wypada na tym tle Vectra? 

Po co sprzedałeś Beemke? :D
VC o wiele cichsza od AH
w sam odpowiedziałeś sobie że VC stoi wyżej klase od AH ale VC jest dłuższa i bardziej komfortowa. Ostatnio jechałem z kumplem po S8 i stwierdził że mu coś szumi przy 200km/h i stwierdził że to lusterka. nic więcej mu nie przeszkadzało.

BMK'a silnikowo miała się super ale Pani, która jechała za mną myślała, że przeskoczę na późnym pomarańczowym przez skrzyżowanie, przyśpieszyła i nie zdążyła już się zatrzymać wcześniej niż na mojej klapie. Auto dostało mocno w tyłek i naprawa jest średnio opłacalna. Wezmę pieniądze z ubezpieczenia a w zimie co się da puszczę na części. 

Niestety E60 to koło 40 tyś minimum, A6C6 tak samo a, że na wiosnę wymieniam dach w domu, który remontuje to nie będę szalał.

Dzięki za informacje - wiadomo jazda próbna jazdą próbną jak pojedzie się oglądać ale zazwyczaj nie ma okazji, żeby wyskoczyć na jakąś ekspresówkę. 

Pow 170 w VC szalu nie ma z przyjemnoscia jazdy na dluzsza trase. Jezdzilem tez e39 co prawda 3.0 benzy to tam przy 190 bylo ciszej.

niestety ale vectra jest srednio wyciszona

Nie ma co nawet porownywac VC z E39 pod wzgledem wyciszenia.W VC jest po prostu glosno.Jezeli jednak sluchasz w aucie muzyki a nie jezdzisz w ciszy to VC wcale nie musi byc tak zle.

Mam Vectre klekota i Astra sluzbowa dokładnie 1.7cdti i jest dużo glosniejsza od vectry. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.