Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

sisco

Vectra C 1.9CDTI - komfort, wyciszenie

Recommended Posts

Witam,

Rozglądam się za kupnem samochodu z dużym bagażnikiem w automacie. Prywatnie jeździłem BMW E39 530D z 2001 ale dostała mocno w tył na mieście i nie opłaca się jej reperować zresztą sam samochód zbliża się do pełnoletności a z powodu budowy domu z zakupem E60 muszę się wstrzymać. W firmie jeżdżę Astrą H i J 1.7 CDTI. 

I tutaj mam taki dylemat. Jak ocenianie komfort i wyciszenie kabiny w Vectra C? W BMW miałem ciszę i spokój - w firmowych Astrach (szczególnie H) przy prędkościach autostradowych robiło się po prostu głośno. Wiem, że Vectra stoi o klasę wyżej niż Astry więc teoretycznie powinno być dużo lepiej.  Lubię posłuchać w spokoju muzyki więc jest to dla mnie dość ważny czynnik. Jak wypada na tym tle Vectra? 

Po co sprzedałeś Beemke? :D
VC o wiele cichsza od AH
w sam odpowiedziałeś sobie że VC stoi wyżej klase od AH ale VC jest dłuższa i bardziej komfortowa. Ostatnio jechałem z kumplem po S8 i stwierdził że mu coś szumi przy 200km/h i stwierdził że to lusterka. nic więcej mu nie przeszkadzało.

BMK'a silnikowo miała się super ale Pani, która jechała za mną myślała, że przeskoczę na późnym pomarańczowym przez skrzyżowanie, przyśpieszyła i nie zdążyła już się zatrzymać wcześniej niż na mojej klapie. Auto dostało mocno w tyłek i naprawa jest średnio opłacalna. Wezmę pieniądze z ubezpieczenia a w zimie co się da puszczę na części. 

Niestety E60 to koło 40 tyś minimum, A6C6 tak samo a, że na wiosnę wymieniam dach w domu, który remontuje to nie będę szalał.

Dzięki za informacje - wiadomo jazda próbna jazdą próbną jak pojedzie się oglądać ale zazwyczaj nie ma okazji, żeby wyskoczyć na jakąś ekspresówkę. 

Pow 170 w VC szalu nie ma z przyjemnoscia jazdy na dluzsza trase. Jezdzilem tez e39 co prawda 3.0 benzy to tam przy 190 bylo ciszej.

niestety ale vectra jest srednio wyciszona

Nie ma co nawet porownywac VC z E39 pod wzgledem wyciszenia.W VC jest po prostu glosno.Jezeli jednak sluchasz w aucie muzyki a nie jezdzisz w ciszy to VC wcale nie musi byc tak zle.

Mam Vectre klekota i Astra sluzbowa dokładnie 1.7cdti i jest dużo glosniejsza od vectry.