Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
szymon94-1994

Problem z rozkodowaniem radia Vectra c

Recommended Posts

Witam. Kupiłem kilka dni temu Vectr C 1.8. Sprzedający miał włożone swoje radio, ale przy zakupie samochodu zamienił je na fabryczne.  I tu pojawia się problem, mianowicie nie potrafię rozkodować tego radia. Mam kod z ksiązki serwisowej, zapoznałem się z instrukcją a przeszkodą jest fakt ,że po włączeniu radia NIE POJAWIA SIE NAPIS SAFE. na wyswietlaczu jest data i godzina w momencie włączenia radia zostaje tylko godzina a tam gdzie powinien się pojawić napis safe nie ma nic.

Próbowałem odłączyć akumulator i wyciągnać bezpiecznik ale bez rezultatów ?

Jak to rozgryźć ? 

ps. Radio to CDR 2005

z góry dzięki za odpowiedzi

W CCR2006 (w CDR2005 pewnie to samo) wciskasz sobie przycisk "AS" na radiu, a następnie wkładasz kluczyk do stacyjki i ciągle trzymając guziczek oznaczony "AS" na radiu przekręcasz stacyjkę, aż zapalą się kontrolki i trzymasz do momentu piknięcia. Po tym wpisujesz swój kod np. 0123 z czego każdą cyferkę wybieramy za pomocą przycisków na radiu od 1 do 4. np aby uzyskać kod 0123 musimy przycisnąć guzik:
1 - 1 raz = 0
2 - 2 razy = 1
3 - 3 razy = 2
4 - 4 razy = 3
Po naciśnięciu każdego guzika od 1 do 4 na ekranie pojawi się nam jako pierwsza liczba zero. Oczywiście guziki od 1 do 4 odpowiadają kolejno każdej cyferce po kolei, a naciśnięcie powoduje zwiększenie każdej cyferki po kolei o 1. Pokombinuj sobie bo nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ;) kiedy już będziesz miał wszystko ustawione na ekraniku jak należy, wciskasz ponownie przycisk "AS" i trzymasz do momentu, aż radio zatrybi ;) Mam nadzieje, że moje wypociny Ci pomogły ;) Pozdro

Zobacz czy sprzedajacy nie odpial jakiegos kabla. Czasami jak sie ma nie oryginale radio to wyjęcie bodajże niebieskiego kabla sprawiało ze cały czas jest data. Sprzedajacy zapewne spowrotem wstawił radio oryginalne a kabla juz nie włożył

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak jak kolega Matt pisze. tutaj masz kostkę radia, sprawdź czy wszystkie kable są na swoich miejscach

Please login or register to see this link.

Please login or register to see this quote.

Niebieski pin odpowiada za wyświetlanie daty na wyświetlaczu w sposób ciągły - to częsty manewr przy montażu zewnętrznych jednostek, aby na wyświetlaczu pokazywało datę. Włóż niebieski pin w gniazdo i napis safe będzie się wyświetlał.