Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
karwaw

Vecta rozrusznik ok a nie kreci, check angin

Polecane posty

Witam, 
Od okolo 3 lat mam Vectre B 1.6 16v sedan 1995. Problem polega na tym ze rozrusznik przestal krecic. Pewnego dnia odstawilem auto a na 2 dzien rozrusznik nie reagowal. Po ok 4-5przekreceniach stacyjki zaczyna mrugac kontrolka silnika. 
Wczesniej tez mialem z tym problemy a mianowice auto po zgaszeniu nie zawsze odpalalo szczegolnie jak podczas jazdy na jakis czas zapalala sie ta kontrolka ale nie wiem czy ma to znaczenie od konca. Tzn rozrusznik takjakby krecil o pol obrotu i stawal i tez po ok 5probach mrugala ta kontrolka. Po ok godzinie krecil juz normalnie. Rozrusznik na 100% jest ok bo w ciagu 2 miesiecy kupilem juz 2. Najlepsze jest to ze kreci jak mu sie chce. Dzis pojechałem do mechanika po odpalaniu go na pych bo nie krecil zeby wymienil mi rozrusznik.dojechalem i Zgasilem i mowie sprawdze czy zakreci i krecil normalnie kilkanascie razy pod rzad. Dobra mowie moze szczorki sei zawieszaja to go wymienilem i tez normalnie odpali. Zgasilem go wracajac na orlenie i to samo.  Juz nie palil.  Nie pomaga reset komputera ani nic tylko pych. Mial ktos kiedys taka sytuacje?  Moze mi ktos pomóc? Dziekuje z góry

Akumulator sprawny?

Podjedź do pierwszego lepszego sklepu z akumulatorami i niech Ci sprawdzi stan akumulatora urządzeniem.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Aku nowy,  alternator po regeneracji. Rozrusznik szczotki nowe..

A może kostka w stacyjce padła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.