Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Krzychol38

[Z18XER] Nie oryginalny sposób łączenia ? Pomóżcie w potwierdzeniu.

Polecane posty

Hej. Odkryłem wyciek w mojej Vectre C 1.8 140KM. Wyciek jest na łączeniu węża z chłodnicy do bodajże klimatyzacji. Z resztą miejsce widoczne na zdjęciu. Okazało się że ten konektor jest połamany i muszę go wymienić. Problem w tym że nie wiem jak ta część się nazywa. Pomożecie?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Edit: byłem w oplu i powiedzieli mi że nie ma czegoś takiego. Ze to całe przewody idą i musi być to jakaś dorobka. Tym bardziej że opaski nie są zaciskowe, tylko zakręcone a oni takich nie stosują. Stąd moja prośba czy ktoś z Z18XER może spojrzeć jak u niego te przewody wyglądają? Znajdują się one pomiędzy silnikiem a zbiornikiem wyrownawczym. Z chłodnicy do klimatyzacji. Bardzo proszę info.

Edytowano przez Krzychol38

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Przecież układ klimatyzacji nie ma nic wspólnego z układem chłodzenia!

Ok, może ja coś kręce. wyglada jakby przewód szedł z silnika do klimatyzacji, ale nie znam się więc może to nie jest klimatyzacja. W każdym razie to do czego idzie, jest przy klimie , po lewej od nagrzewnicy. drugi przewód który leci równolegle do niego, kończy się własnie na nagrzewnicy. Jutro podjadę do opla po te przewody, umówiłem się już z mechanikiem na ich wymiane. Na chwile obecną połączyłem je niplem do wężów ogorodowych i zacisnąłem, powinno wystarczyć na dojechanie do mechanika. Póki co nic, nie cieknie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.