Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
lam14

zmiana radia ncdc 2013 na cd70 problem!

Recommended Posts

Witam. Zabrałem się za wymianę radia w signum z ncdc 2013 na cd70. Mam cały kpl. tzn radio wyświetlacz panel klimatyzacji, zmieniłem wtyczke od radia i wszystko gra.. chodzi pięknie.. oprócz jednej małej rzeczy.. aczkolwiek nie działa klimatyzacja. Nawiew chodzi temperature moge ustawić, ale nie dmucha zimnym powietrzem. Wcześniej gdy mialem stary panel i wyświetlacz to wszystko działało jak należy. tzn sprężarka sie załączała a teraz nie chce sie załączyć.. co to może być za problem? 

a zestaw CD70 pochodzi z anglika ?

nie ma znaczenia z jakiego silnika panel jest..będzie działac

Kupiłem to od gościa który miał mi wszystko przygotować tylko założyć i tyle.. nie logowalem ja nic.. radio gra wszystko chodzi tylko ta klima

wystarczy że w CIDzie ustawiony jest np inny typ klimy np manualna klima i już nie będzie się nic wyświetlać

Tylko wszystko wyświetla ..ze włączysz klime tez .. zaznaczysz krzyżyk a klima nie chodzi

masz 3,2 ?

to w konfiguracji jest do wyboru 3,2 lub inny silnik

Witam, Panowie mam pytanie. Czy posiadając Radio NCDC 2013 z CID, można zamienić samo radio np na cd70? Czy po takiej wymianie klimatronic i wyświetlacz będzie normalnie działał?

Please login or register to see this quote.

Po avatarze widzę, że masz przedlifta, więc panel klimy raczej będziesz musiał wymienić na poliftowy. Nie pamiętam dokładnie co tam nie działało po zmianie radia. Nie wiem jak z samym wyświetlaczem bo ten cid z ncdc chyba ma tą ramkę wokół? Także nie wiem czy to się tak da, bo cd70 ma większy wyświetlacz. Jak masz przyciski w kierownicy zamiast rolek, a pewnie masz, to z cd70 nie będą ci działać, muszą być rolki. Tak poza tym to chyba nic więcej tam zmieniać nie trzeba ale niech ktoś dorzuci swoje bo nie pamiętam jak to było :D

Co tu dopisywać(?) Ten temat nie jest od takich pytań, jest na forum odpowiedni w którym było o tym pisane 289000 razy ;)