Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Jorgen

Problem Czujnik Ćiśnienia Atmosferycznego

Polecane posty

WItam Wszystkich , posiadam Opla Vectre C 2.2DTI , od kilku miesięcy borykam się z problemem " czyjnik ciśnienia atmosferycznego " owy problem powoli mnie wykańcza . Jazda od mechanika do mechanika już mi się znudziła , może wspomnę o inwestycjach które poczyniłem żeby pozbyć się tego błędu . Czujnik został wymieniony , nówka sztuka , jezdizłem spokojnie 2 miesiace  po czym auto znowu łapało tryb awaryjny , diagnoza wskazała czujnik ciśnienia atmosferycznego , w serwisie wymienili  na nowiutki , po miesiacu znowu to samo ... Postanowiłem więc podjechać do elektryka, eletryk problem rozwiązał , jak sam powiedział , kabelek przy wtyczce był ukroszony , kabelek został zlutowany , po upływie 2 tygodni znowu tryb awaryjny :( eletryk przyznał się ze nie ma pojęcia co sie dzieje , wspomniał coś o pompie paliwa i koszcie 12 tyś zł za wymianę . Postawiłem ogromne oczyska , 12 tys ? POmpa droższa od auta , zwracam się z uprzejmą prośbą , może ktos miał podobny problem z czujnikiem ciśnienia atmosferycznego . Dodam jeszcze , turbina zregenerowana , czujnik doładowania wymieniony , z tego co się orientuje , te dwa czujniki maja taki sam kod błędu . Pozdrawiam

Edytowano przez Jorgen

Cześć

A czy występują jakiś inne błędy? Masz możliwość sczytania/podłączenia interfejsu diagnostycznego? 

Witam .

Wyskakuje tylko błąd czujnika ciśnienia atmosferycznego , niestety nie mam możliwości podłączenia interfejsu

Edytowano przez Jorgen

nie wydaje się mi, żeby sam czujnik powodował te problemy, zwłaszcza, że wymieniasz na nowy i ponownie kibel. Mimo wszystko podpytaj w oddziale i podłącz auto pod techa lub op-coma i sprawdź prace innych podzespołów EGR, przepływka.

Faktem może być, że powoli kończy się pompa, ale te 12 tysi to chyba cena za nową w ASO:mysli:

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...