Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

akwiatkowski

Przyciemniona tylna szyba - Signum - problem

Polecane posty

Witam,

ostatnio byłem w pewnym warsztacie na przyciemnieniu szyb w Signumie, jak wiadomo tylna szyba jest bardzo duża. Po kilku dniach wyszły małe bąbelki gdzieniegdzie i folia wygląda na oklejoną przy paskach grzania. Przy okazji widać uszkodzenia powstałe przy montażu...

Osobiście się nie spotkałem z tym, że folia nie dolegała do pasków w jakimkolwiek aucie. Nie robiłem tego sam, żeby czegoś nie popsuć, a i tak wygląda to nieciekawie. W warsztacie powiedzieli mi, że tak się może zdarzyć, w jednej szybie będzie dolegać, w drugiej nie, może być to wina szyby i za grubych pasków.

Mogą rwać folie i położyć nową, ale jak będzie znowu to samo (czyt. wina szyby) to mam obciążą mnie kosztem 200zł. 

Folia firmy Raycer.

Co o tym sądzić? Nie chciałbym popaść w kolejne koszty, ale mi to wygląda na zły montaż/wadę folii. 

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez akwiatkowski
bledny opis

Ja bym  to reklamował i kazał zrobić jeszcze raz. Zrobili fuszerkę to niech teraz się martwią, dobrze przyklejona folia nie powinna tak się odkleić. Folia za słabo wygrzana, wysuszona i dla tego tak wyszło.

Podaj gdie znajduje się ten warsztat żeby nikt inny się nie nacią na nich.

Moim zdaniem partactwo przy montażu lub słaba jakość foli, choć Raycer do najtańszych nie należny. Ja robiłem w VC HB u gościa z tego linku 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Płaciłem chyba z 300~350. Na paskach ogrzewania nic nie odchodzi oraz praktycznie nie ma powietrza na tej oblamówce jak u Ciebie w górnym lewym rogu. 

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Nie będę od razu spisywał ich na straty, jutro jadę mają spróbować "dogrzać" i wyciągnąć to powietrze, ale nie wiem czy to się uda. 
Być może coś w tym jest co mówisz, bo bardzo mocno grzali szybę i folie żeby ją ułożyć do szyby - być może została przegrzana. 

Czy Ty również masz folie na szybie z tyłu? Czy mógłbym Cie prosić o zdjęcie jak to wygląda?
Oczywiście innych posiadaczy Sig'ów proszę o zdjęcia, chciałbym się upewnić, że to fuszerka a nie wina szyby :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Robiłem wcześniej Astre G 3d HB u sciemniaczy z Raszyna, nie miałęm zastrzeżeń. Tym razem udało mi się znaleźć bliżej, w Warszawie i 100zł taniej. Już wiem, że był to błąd... 
Jeżeli chodzi o "oblamówkę" tzw. kropki dookoła szyby, to akurat w co 2 aucie tak jest, więc tutaj się nie czepiam - chodzi mi typowo o folie odchodzącą przy paskach grzania i jej uszkodzenia.

Edytowano przez akwiatkowski

Tylnej szyby jeszcze nie przyciemniłem.

Odwalili fuszere tyle w temacie 

Takie rzeczy się zdarzają ale po tygodniu lub dwóch trzeba podjechać na poprawkę.

W przypadku tylnej szyby gdzie są paski i kropkowanie dookoła lubi zbierać się powietrze. Efekt jest taki, że powietrze jest widoczne dopóki się go nie wyciśnie.

akwiatkowski Daj znać czy problem rozwiązany

Niestety wyciskanie powietrza nic nie pomogło. Doczekałem się wymiany folii, niestety pozbyłem się grzania szyby gdyż farba z pasków zeszła z folią. 

Udało się wygrzać folię i położyć z jednego kawałka bez nacinania, Panowie poszli na rękę i od razu wymienili mi folię na ciemniejszą.

Teraz wszystko jest okej, jedynie kropki zostały dookoła szyby - ale to zdarza się w co drugim aucie. 

Co z grzaniem szyby? naprawili to??

Niestety z pasków nic nie zostało, tylko i wyłącznie wymiana szyby w takim wypadku.
Jak ktoś boi się o swoją szybkę nazwę firmy podam na priv, aczkolwiek signuma podobno już nie dotykają ;)

Moim zdaniem jeżeli zawinili i źle nakleili folię to powinni pokryć koszty naprawy lub wymiany szyby.

Edytowano przez SlaVkoGA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.