Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Grubość powłoki lakieru Insignia (nowa)

db8600
 Share

Recommended Posts

Witam. Może komuś się przyda jak będzie szukał Insigni i sprawdzał miernikiem grubość lakieru

868519da9695d521med.jpg

informacja zaczerpnięta z AUTOmoto nr 12/2015

Mmaciek będę bardzo ale to bardzo wdzięczny, kiedyś wam pokaże dlaczego zależy mi na tych wartościach :) obiecuje ze jako klub będziemy pierwsi o tym wiedzieć :)

Gdyby ktoś jeszcze posiadał dane innych marek i modeli również proszę o.info :)

Jak byś miał dane dotyczące innych marek i ich wartości odnośnie grubości lakieru to daj znać a będę wdzięczny

Ja mam tylko to co wkleiłem. Kupiłem tą gazetę ze względu na ten artykuł. Powoli rozglądam się za Insignią. Czas na zmiany :D

mozna to ladnie napisac w poscie zanim fotka zniknie z serwera

I dlatego jestem za tym aby (tak jak na innych forach,fanklubach) fotki były wklejane bezpośrednio na forum a nie poprzez zewnętrzne linki i serwery.Poza tym jest dużo prościej i łatwiej.

Wystarczy użyć opcji: więcej opcji odpisywania i tam zamieścić foto i będzie już na serwerze klubu.

Nie da się,próbowałem.Poruszałem problem w temacie "zamieszczanie obrazków" i administrator SEBA napisał:

"To chyba logiczne, że się nie da ;) Nie ładuj za pomocą forum tylko przez zewnętrzny hosting plików."

Bo tą opcję (ładowanie fot bezpośrednio na forum) mają tylko klubowicze. Jak dla mnie to po zmianie statusu spore utrudnienie bo czasem po prostu mi się odechciewa wrzucać obrazki (czas). Czasem mam chęć wstawić printscreena z epc z jakimś ważnym info ale rzygać mi się chce jak mam go ładować najpierw na jakiś serwer i dawać linki więc rezygnuję. Wiem - mogłem zostać klubowiczem ;).

Wracając do tematu... przy okazji jak se przypomnę to sprawdzę jak to u mnie wygląda bo miałem mierzone auto przy zakupie i gdzieś mam protokół pomiarów z ASO

Wracając do tematu... przy okazji jak se przypomnę to sprawdzę jak to u mnie wygląda bo miałem mierzone auto przy zakupie i gdzieś mam protokół pomiarów z ASO

Jestem ciekaw czy jest jakaś różnica w grubości lakieru??? Gazeta z 2015 roku czyli raczej mierzone na polifcie. Jestem ciekaw czy przed liftowe egzemplarze mają podobne pomiary :mysli:

moja wg protokołu z ASO ma 130-180 (nie mam rozpisane która część ile) i to podobno jest norma

Edited by zubek

• 5 years later...

Oglądałem insignie  i grubość powłoki miała na dachu 70 mikronów  . A cała reszta karoserii 80 mikronów.    Wnęki miały 70 mikronów. A  słupek środkowy pokazywał  w paru miejscach 0 mikronów. Miernik jest dobry bo juz nie raz mierzylem auto.  Najbardziej mnie te zero mikronów na słupku zastanawia co byla by sama pianka. 😁

Przy 0 byłaby goła blacha więc chyba jednak z tym miernikiem coś nie tak

Sonda płaska😀

Edited by Em1

28 minut temu, Em1 napisał:

Sąda

Ja pi........e,oczy krwawią.:)