Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Prośba o opinie kupna Insigni

Recommended Posts

• Root Admin
6 godzin temu, Sizon napisał:

Ale jak ktoś zmienia olej co 30 tys. km

Ja tak zmieniam i nie mam problemu

• Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Powiem tak - historia wygląda dość dobrze - tylko z rokiem produkcji się ciut pomylił bo to 2012, a nie 2013 jest.  Myślę, że ciut skręcony bo na początku lipca 2016 miało 170.310 km - więc ...

no nie wiem czy taka zaleta, dlaczego maja byc mniej zmeczone, masz tam calkiem inna skrzynie a manual F40 jest calkiem przyzwoity Ja mam 136 tys przebiegu i silnik jest czysty, kolega ma 230 tys

Jest to standard w Iśce. Aso robi to na gwarancji pod warunkiem ciągłości serwisów. Co do silnika to zdławione na 130 KM A20DTH - więc bezproblemu tunerzy zrobią bezpieczne 190 KM. Wyposażen

Spoko, tylko nie robiłbym z tego normy, tylko margines błędu.

18 godzin temu, piotras112 napisał:

Po długich poszukiwaniach Insignii czytanie for internetowych jednak diesel w insignii to lipa

No właśnie czytanie. Miałem biturbo przedlifta i mam polifta.Oba bezproblemowo jeździły i jeżdżą.A prawie cały czas tylko po mieście jeżdżą.

17 godzin temu, piotras112 napisał:

Vectra C miała 3 szybkości CAN w Insignii jest dopiero namotane że nikt tego tykać nie chce, do 2011r to kupa złomu nie auto.

Obecnie użytkuję  insignie numer 3 i 4. Także chyba nie zgodzę siez Tobą ,ze to kupa złomu.Gdyby tak było zakończyłbym przygodę na insigni numer 1.

ASO również bez problemu auta tyka jeśli musi. I wcale nie jest jakoś kosmicznie drogo.Ba przed zakupem Insigni numer 4 oglądałem nowe Meganki. I nie zdecydowałem się  na nie.Ciekawe czemu .Brzydkie czy kupa złomu?

• Root Admin

Ja czytałem na forum że rakiety typu Apollo miały wadliwe silniki, chyba jednak jej nie kupię.

Tak mniej więcej brzmią wypowiedzi ludzi którzy nigdy z tym autem nie mieli styczności ale coś gdzieś przeczytali i zakładają z góry a pojęcia nawet nie mają o co chodzi.

3 godziny temu, Duke_ napisał:

Ja czytałem na forum że rakiety typu Apollo miały wadliwe silniki, chyba jednak jej nie kupię.

Apollo są dobre, to Saturny były wadliwe :D

Grupy są dobre w pisaniu legend. O tym jak temu to, a tamtemu tamto. X20XEV też taki zły i trzeba jeździć z butelką oleju. Tylko ja jakoś nie jeżdżę.

Sam czytałem trochę o tych autach, bo najprawdopodobniej moim następnym autem będzie właśnie Insignia i ma słabe punkty, ale bez przesady. Niech ktoś mi znajdzie teraz auto bez wad, bo ja takiego nie znalazłem gdzie każdy napisał, że tylko leje do baku i olej wymienia. Zresztą wolny rynek, wolny wybór.

Temat diesli w Insignii to ciężki temat. Jedni chwalą, jedni przestrzegają. Zresztą 4x4 też jedni narzekają innym jakoś się trzyma i jeżdżą. Wszystko zależy na jakie auto się trafi.

3 minuty temu, Gepard_G napisał:

Grupy są dobre w pisaniu legend. O tym jak temu to, a tamtemu tamto. X20XEV też taki zły i trzeba jeździć z butelką oleju. Tylko ja jakoś nie jeżdżę.

To Ci się dobra sztuka trafiła. Miałem 5 lat X20XEV. Kupiłem jak miał ok 210 tys a skończył się na ok 335 tys. Na 10 tys do wymiany potrafił 2 l. wypić.

1 minutę temu, Cretux napisał:

To Ci się dobra sztuka trafiła. Miałem 5 lat X20XEV. Kupiłem jak miał ok 210 tys a skończył się na ok 335 tys. Na 10 tys do wymiany potrafił 2 l. wypić. 

Wyjątek potwierdza regułę :P

P.S: Przebieg będzie w okolicach 270 tys i robiąc około 6 tys nie muszę dolewać. Na 10tyś tam z 0.8 może i weźmie. Czy coś było z nim robione wczesniej nie wiem. 5 lat na Valvo 10w40 chodzi.

Edited by Gepard_G
5 minut temu, Gepard_G napisał:

Wyjątek potwierdza regułę :P

Za to Z18XE, którego teraz mam jest ok. A piszą, że olej bierze. Jak na razie "odpukać" jestem zadowolony :)

1 minutę temu, Cretux napisał:

Za to Z18XE, którego teraz mam jest ok. A piszą, że olej bierze. Jak na razie "odpukać" jestem zadowolony :)

Więc sam masz przykład. Chodzi o to, że nie można sztywno szufladkować pewnych wad, które się zdarzają :)

12 minut temu, Gepard_G napisał:

Więc sam masz przykład. Chodzi o to, że nie można sztywno szufladkować pewnych wad, które się zdarzają :)

Dokładnie. Dobra nie robimy OT ;)

• 1 month later...

Witam przyszedł czas na zmianę no i rozglądam się za insignią czy ktoś mógł by się wypowiedzieć na temat danych egzemplarzy i czy dałby ktoś radę zerknąc na ten jeden model bo ten w warszwie to sobie sam zobaczę

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-2-0-2014-navi-bi-xenon-led-ogrz-kier-full-opcja-ID6zvHr1.html#03613491de

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-2-0-cdti-edition-polski-salon-gwarancja-przebiegu-f-vat-wd3878f-ID6AQqx3.html

https://allegro.pl/ogloszenie/2015r-170km-braz-xenon-full-led-keys-fv-23-7542485108

Edited by piter410
  • 3 weeks later...

witam po długiej nieobecności przyszedł czas na zmianę insigni na młodszą  bo tą co kupiłem dzięki kolegom tutaj z forum była super ,idzie na sprzedaż z pełną historią , miał bym prośbę  jak ktoś mógłby sprawdzić mu nr vin pod kontem historii serwisowej  bo znalazłem fajną francuską po przetarciu tylnej części i zrobioną na gotową ,ale chciałbym się coś więcej  o niej dowiedzieć

W0LGT8ES6E1153884

Edited by krzys138
  • 7 months later...

Witam!  Jest ktoś kto może rzucić okiem na aukcję i doradzić racjonalnie ... Autko blisko Łodzi ...PHU Kłos miejscowość Buczek... Może ktoś jest z łódzkiego zna lub słyszał o komisie. 

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-insignia-turbo-navi-skora-klimatronik-xenon-skretny-ID6BSBey.html

• 10 months later...

Ja jeździłam kiedyś Insignią, ale niestety miałam dość poważny wypadek.. auto do kasacji, ale ja cała! Musiałam prosić o poradę  kancelarię prawną z Krakowa, no i jakoś wywalczyłam ubezpieczenie, cała sprawa była bardzo skomplikowana. Mimo wszystko dzięki Insigni - żyję, to duże auto z wieloma zabezpieczeniami.. gdybym jechała jakimś mniejszym autem, to już pewnie by mnie tu nie było..

Edited by Sizon
Proszę nie podawać linków zewnętrznych/reklamować firm.
  • 2 months later...

Witam czy jest tu ktoś mógłby sprawdzić win opla insigni W0LGX6EGXA1081649 jestem bardzo nią zainteresowany, jeżeli pisze w złym miejscu to proszę o prade gdzie się udać... Z góry każdemu dziękuję za pomoc opinnie .