Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam

Od kilku dni szukam na necie po wszystkich forach opis jak wprowadzić kontakty do telefonu w vectra c konkretnie do modulu uwa, dotyczy glosowego wybierania numerow Kiedys to znalazłem sle link gdzies prze.....m. Czy ktos z was ma moze do tego link pod ręką proszę o pomoc.

Z góry dzięki.😉

Edytowano przez miroon

Jak wprowadzić ? przecież po sparowaniu z tel. masz wszystkie kontakty w UWA.

Do wybierania głosowego wprowadza się kontakty głosowo. Jak włączysz wybieranie głosowe (guzik na kierownicy), to powiedz help, hilfe, czy jaki tam masz inny język ustawiony. Dostaniesz listę możliwych poleceń. Jak wybierzesz książkę adresową to będziesz mieć możliwość dodania lub usunięcia kontaktu. Najpierw mówisz hasło pod jakim chcesz kontakt zapisać, a potem cyfra po cyfrze numer. Działa to nieźle nawet. Obsługa jest raczej prosta i bez instrukcji, a jedynie z wbudowaną pomocą można sobie poradzić.

Kolego Miły mowie o wybieraniu glosowym to jeszcze co innego niż parowanie.

Kolego sidewinder a masz może rozpisane jakie polecenia wydawać kolejno do zapisania kontaktu a następnie jego numeru . Byl gdzies na necie taki post z rozpiska

A faktycznie - nie doczytałem, coś mi się na oczy rzuciło

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Nie mam, ale to było nieskomplikowane. Jutro sprawdzę w drodze do pracy i napiszę.

Witam, mam problem z połączeniem się przez bluetooth telefonu Samsung Galaxy Prime) tzn. po połączeniu przez opcję contact jest połączenie przez około 15-30 sekund po czym automatycznie mnie rozłącza, nawet podczas rozmowy.Wcześniej z innym telefonem (sony Xperia S) takiego problemu nie było, a nawet nie musiałem ręcznie ustawiać za każdym razem połączenia - po przekręceniu kluczyka automatycznie przez bluetootha byłem połączony. Czy ktoś wie o co chodzi? Czytałem gdzieś wcześniej o podobnym problemie ale nie mogę tego znaleźć.

Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję.

Usuń parowanie z telefonu i uwa. Potem zrób parowanie na nowo, ale jak w telefonie zapyta, czy zezwalasz na dostęp do kontaktów to nie zgadzaj się i zapamiętaj wybór. Tel będzie działał, ale książki nie będzie wyświetlał.

Jeżeli po takim sparowaniu już nie będzie rozłaczał, to oznacza, że pewnie soft uwa jest za stary do tego telefonu i trzeba go zaktualizować.

Co więcej, jeżeli rozłącza się z dostępem do książki adresowej to też warto soft zaktualizować. Jest spora szansa, że przestanie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wciskasz guzik z głośniczkiem po lewej stronie kierownicy. Potem mówisz "save". Następnie nazwę pod jakim chcesz zapisać numer. Potem podajesz numer. Albo w ciągu, albo po jednej cyfrze, albo po kilka. Dopóki nie będzie odpowiedniej ilości cyfr będziesz "pogoniony" zapytaniem: "and now?", możesz wtedy mówić dalej, albo użyć komendy "change" aby zmienić poprzednią grupę. Najwygodniej chyba podawać po trzy cyfry.

Jak chcesz usunąć numer to mówisz "delete" i wypowiadasz nazwę kontaktu.

Jak chcesz dowiedzieć się jakie są kontakty mówisz: "phonebook"

Jak chcesz zadzwonić mówisz "call" i albo w jednym ciągu nazwę z książki, albo na kolejne pytanie odpowiadasz "name" i potem podajesz nazwę z książki.

Wsiądź do auta i spróbuj, bo to proste i wszystko się wyjaśni po pierwszej próbie dodania kontaktu.

Też bym chętnie zaktualizował, nie wiecie gdzie w Krakowie ? (pytałem na małopolskim, ale nie ma odzewu...)

Zapytaj w ASO. U mnie powiedzieli 100zł.

100 za samo uwa czy wszystkie softy?

Ja też to mogę zrobić za 100 zł. Przy okazji posprzątam w modułach.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

To kiedy jesteś w Krakowie?

A może ktoś jest z okolicy Piły kto by mi zaktualizował, podjadę nawet 100,150 km

Zapraszam wszystkich do Brzegu.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

wielkie dzieki kumplu o to mi chodziło. Są jeszcze kompetentni ludzie

Dzięki wielkie za wszelkie sugestie próbowałem jeszcze z panowaniem i okazało się że po wpisaniu tego samego pinu w vectrze co w telefonie zaczęło wszystko działać. Nawet mam ostatnie kontakty wyświetlane w vectrze z którymi się kontaktowalem. Wielkie dzięki jeszcze raz

Jednak będę musiał zaktualizować soft - polecacie kogoś z Warszawy - najlepiej od strony Legionowa?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

W Warszawie na białołęce mogę zaktualizować soft w UWA

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Kiedy, gdzie i za ile

Po aktualizacji po prostu super - dzięki kola76

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.