Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

witam

przeglądałem forum i było wiele tematów odnoszących się do braku mocy ale żaden nie pasował do mojego problemu

jestem posiadaczem vectry c 1.9 120 km od nie dawna, dziś jadąc natrafiłem na problem otóż

startując (biegi 1,2,3,4,5 obroty prawie max) szła dobrze ale na 5 biegu poczułem małe szarpnięcie i już mocy nie było, autko jedzie ale już nie ma "sysa" stało mi się to dziś rano więc spalania większego nie odczułem, szarpania nie ma ale auto muł, tak jak by się coś z turbo stało, kontrolka (samochodzik z kluczem oraz wykrzyknik ) paliła mi się ciągle bo nie mam 1 czujnika ciśnienia powietrza, dopiero będę się wybierał na podłączenie pod komputer - ale chciał bym zasięgnąć porady forumowiczów co to może być , bardzo proszę o podpowiedź, pozdrawiam

Trochę nie w tym dziale napisałeś.

Najlepiej odczytaj błędy.

Może to EGR, może coś innego.

ok więc proszę modelatora by przeniósł mój wątek do odpowiedniego działu, dodam że nie mam filtra cząstek stałych (wycięty), EGR by tak nagle nawalił? może jacyś specjaliści mogą coś podpowiedzieć ?

Przeniosłem, następnym razem zakładaj temat w odpowiednim dziale zgodnie z regulaminem forum.

Kolego, opcom lub inne urzadzenie do czytania bledow, bez tego w oplu ani rusz. Przyczyn moze byc wiele, jak odczytasz bledy to koledzy na forum pomoga na pewno.

Zonda22, opcom prawdę Ci powie, niestety w VC bez tego nie ruszysz z miejsca. Póki co narazie wróżenie z fusów.

Niechce zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj, od ilu obrotow powinna sie wkrecac turbina w vectra c 1.9cdti 150km? Kolega ma 2.2dti wkreca sie od 1,5tys, w 1.9cdti 150km od 2tys? Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.