Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Crazzel

Odblokowanie komputera niemożliwe? Vectra C 2.0 DTI 2003R

Polecane posty

Witam.
Od jakiegoś pół roku jestem szczęśliwym właścicielem Vectry C 2.0DTI 2003 rok. Chciałbym uruchomić średnie spalanie i całe ukryte menu.

Co prawda na internecie znalazłem poradnik jak uruchomić ukryte BC ale tyczył się on nowszego modelu radia jak i samochodu. Wyczytałem że trzeba pozmieniać indexy więc odstawiłem auto do znajomego mechanika który po podłączeniu do komputera stwierdził że jest to nie możliwe.

Dzisiaj z ciekawości oglądnąłem recenzję Vectry C właśnie z tym radiem i wyświetlaczem które ja mam - mało tego w podstawowym menu mojego samochodu znajduje się opcja "Units" - czy tyczy się to właśnie ukrytych jednostek?

Znalezione na filmiku:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

Moje menu:
cWiZVCw.jpg

mh8kZA7.jpg

Fabryczne Radio:
VM3DXEr.png

Nurtuje mnie to bo teraz nie wiem czy znajomy mechanik miał rację czy też nie.

Najmocniej przepraszam jeżeli pomyliłem działy.

W tym wyświetlaczu da się aktywować BC ale gorzej ze sterowaniem. Ja to robiłem ale w przypadku radia NCDC2013, wtedy sterowanie było gałką radia. Masz manetkę z przełącznikiem od BC?

Units to tylko wybór jednostek. Trzeba wgrać do wyświetlacza odpowiedni index

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez stachu22

w każdym to uruchomisz i nawet opcomem

samą manetką wycieraczek sterujesz tylko ale nawet jak jej brak to da sie włączyć spalanie

BC steruje z poziomu guzików na manetce od wycieraczek (góra, dół oraz OK).

@xpirat - każdym programem? Jaki mniej więcej jest koszt takiego "zabiegu"? Czyli jednak mój znajomy się mylił

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

No to gafa, przecież musiałeś mieć manetkę

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> W takim razie droga wolna

@stachu22 czyli co - normalnie da się uruchomić i wtedy przełączam sobie to na tej manetce, tak?

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

A macie może jakieś aktualne poradniki do tego wyświetlacza co tam trzeba ustawić?

Oj tak z pamięci przy Opku: Diagnostyka --> rocznik --> model --> informacje-rozrywka --->DIS ---> (tutaj sobie możesz zerknąć jaki aktualnie masz index) programowanie ---> zaprogramować index kodów i tam na 95% wybierasz z listy index o 1 wyższy niż masz aktualnie.

Jeszcze gdzieś kiedyś w instrukcji było, że jak nie zadziała to ewentualnie jeszcze w Programowaniu --> Konfiguracja wariantów programu i poszukać "Komputer pokładowy" i zmienić na "występuje" ale pewnie tak będzie albo będzie na szaro

/emoticons/default_cool.png" alt="B)">

Wszystko dokładnie i graficznie jest opisane w zajefajnym poradniku od xpirata dostępnym na tym forum

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

Edytowano przez stachu22

Witam wszystkich dołącze się do tematu(poznaje dopiero zasady forum)Posiadam viki c 2004rok 2,0dti 101koni wyświetlacz mam taki sam jak kolega Crazzel tylko radio inne radio philips ccrt 2008 z telefonem i przyciskiem BC,w manetce od wycieraczek nie mam żadnego przycisku.Chciałbym odblokować komputer zeby pokazywał mi zasieg i spalanie.Mam vectre od 3 miesiecy,nie mam do niej zadnych kodów(car pass).Tylko Aso mi pomoże?Jest może ktoś w warmińsko mazurskim.kujawsko-pomorskim,mazowieckim,kto odblokował by mi kompa i ściągnąl kody??Pozdrawiam

Moge odblokowac BC i odczytac car pass.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.