Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Bielas

Vectra C "dofinansowana prawie full opcja"

Polecane posty

Witam, chcialbym was prosic o opinie w sprawie opla vectry z silnikiem 2.2 diesla 125km auto jest z 2002r

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

myslicie ze warto bedzie pojechac do aso na sprawdzenie, mam tam znajomych w koncu z nimi uczylem sie zawodu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jesli stwierdzicie ze mozna by bylo znalesc cos lepszego to chetnie bym prosil o jakies propozycje szukam autka do 13k bedzie musialo spedzic ze mna przynajmniej 6 latek i diesel

Moim zdaniem oferta warta rozwazenia, na pierwszy rzut oka wszystko się zgadza jesli to co napisane to prawda. Jak masz niedaleko i chcesz ten silnik to warto jechac oglądać.

Gadalem z gosciem to dodaje w zestawie dwumase ktora niepotrzebnie kupil i cos tam jeszcze ale nie pamietam, warto zawiesc ja na podlaczenie pod tech'a 2 czy starczy mi ogledziny podwozia i wyszarpanie we wszystkie strony ktore sie da u znajomego diagnosty ostatni raz w oplu siedzialem 2013 roku na praktykach czego bym musial sie pilnowac bo jesli prawda jest to ze zawieszenie itp jest perfekt to jedynie bym mogl sie martwic o to czy nie bylo bite oraz o silnik, bo z tego co wiem lancuchy w tych silnikach sloba dzialaja, jest to jedna z pierwszych vectr wiec juz w tedy byly kolorowe wyswietlacze? Bo nawet w latach mojej nauki zadko do Dekarczyka wpadaly z takim wypo.

To jest kolor ale bawi na 100,nie działa bo noewgrasz polskich map i ma tylko audio

Navi mi jest nie potrzebne fabryczne wystarczy mi smartfon wazne zeby cieszyla oko, ale procz tego ze jest tylko audio to reszta kompa tez powinna byc spalanie itp. Ale tu nie chodzi o samo radio a o cala maszynke

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Od siebie dodam, że tekst "prawie full opcja" to bzdura. Samochód jest słabo/przeciętnie wyposażony.

Spójrz sobie na mój temat i zobaczysz co to znaczy prawie ful opcja bo niemam alarmu i sporta;)

Hehe dlatego dalem cudzyslow

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dalo by rade jakos online sprawdzic vin z tego co wiem to z niego mozna wyczytac miedzy innymi wyposazenie WOL0ZCF6921028873 niestety badz stety odeszlem od kompa bo zbyt wiele czasu spedzalem przy nim

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> pozostaje mi tylko fonik, pomoze ktos? Jest cos jeszcze na co powinienem zwrocic uwage? Bo jak moge wnioskowac jak narazie wasza opinia jest raczej pozytywna

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

wprost przeciwnie - łańcuch jest wieczny

tu sprawdź vin

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

jesli nie masz wiecej niż 100km - jedź oglądaj

Edytowano przez marcinek180

szczerze to auto jest z mojego miasta ;] wiec góra kilka kilometrów

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale bez potrzebnej wiedzy nie sprawdzę go w 100% moje czwarte auto gdzie wcześniejsze kosztowały grosze i nie było co w nich sprawdzać

OK. nowi koledzy z forum pomogli jak dotąd lecz nie wiem co oznaczają poszczególne informacje:

Z1F CZUJNIK,SYSTEM OGRANICZAJĄCY,LEWY

Y67 WYMAGANE,GDY ZAMONTOWANO WYŚWIETLACZ POZOSTAŁYCH USŁUG

U68 KOMPUTER INFORMACYJNY

Z0L ELEGANCE

D75 KLAMKA,ZESP.,ZEWNĘTRZNA

BD8 WYPRASKA,ZESPÓŁ,DACH,W KOLORZE NADWOZIA

BW4 Z WYPRASKĄ CHROMOWĄ

AP9 SIATKA PRZEDZIAŁU ŁADUNKOWEGO

z winu brak info o nawigacji która podobno jest, brak wpisu o czujnikach parkowania więc pewnie dokładane, brak info o podgrzewanych lusterkach i o drewnianym wykończeniu, no chyba że to wynika z wersji elegance

Edytowano przez Bielas

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Masakra. A przysługują Ci tylko jedne oględziny auta? Może podjedź od razu i zobacz auto. Może odepchnie Cie od niego po 30 sekundach, a ty tu rozkładasz auto i ogłoszenie na czynniki pierwsze...

Co do rozkladanie bardzo dobrze, jak chce sie auto na wiecej niz 2 lata to trzeba rozkladac analizowac itp. Bo w koncu na jednym ogloszeniu zazwyczaj sie interesant nie skupia. Co do auta to je kupilem, darowalem sb wyjazd na przeglad, wytluklem jak sie da, przeoralem sprawdzilem (instynkt z serwisu opla wrocil) za 2 lata z moja jazda bede musial zrobic sprzeglo bo sa juz delikatne oznaki zurzycia ale dostalem uzywane ale jak nowe sprzeglo dwumasy kompletne gratis, zawieszenie faktycznie nowe, turbina w 2008r wymiwniona ogolnie silnik jak fabryka. Przedni zderzak lakierowany ale podloznice i wszystki inne proste. Ogolnie jestem zadowolony we wnatrz widac ponim te 300k chrom z guzika od recznego zlazl, skora na kierze kiepska mnieszek od lewarka jak i galka ma slady wymeczenia jak i konsola wokol lewarka zpenkana, prawa kratka nawiewow popsuta troszke, podlokietnik ma troszke spekana skore i oslona kratki od nawiewow na tylne siedzenia ma pozdzierany lakier poza tymi rzeczaami i duperelami z elektroniki i brakiem gniazda zapalniczki ktore bede musial dorobic jest wrzystko super ogolnie jestem zadowolony

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.