Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam.

Ostatnio mam mały problem z szybami. Otóż z tyłu szyba po prawej podczas jazdy mi opada. Sprawdziłem o co chodzi i do wymiany są linki które opuszczają szybę (mam 'korbkę' i to pewnie od zabawy rodzeństwa). Drugi problem jest tego typu, że jak od kierowcy otworzę szybę na maksa, to przy zamykaniu zostaje w lewym, górnym rogu szczelina. Jest to szczególnie uciążliwe, gdyż żeby jej nie było muszę podczas zamykania dociskać ją ręką. Nie wspominam o tym, jak zapewne zabawnie wyglądam na parkingu albo na światłach czy o tym, jak co chwilę jest szyba uwalona.

I tu moja prośba, znacie może jakiegoś dobrego (i w miarę taniego) fachowca w okolicach Trójmiasta bądź może sami się tym zajmujecie?

Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o przednia szybę to do regulacji ramię mechanizmu podnoszenia. Pod tapicerką jest ono przykręcone śrubą na torx, wystarczy poluzować i je wyregulować. Jest też opcja, że blacha drzwi do której jest to ramię przykręcone już pękło i za bardzo się ugina, i regulacja nie pomoże ja tak np. mam :/

Kurde, mam nadzieję, że to jest jak u Ciebie. Będę musiał w wolnej chwili to sprawdzić. Dzięki za pomoc.

Nie chcac pisac nowego tematu, napisze w tym. Co do autora to wedlug mnie to puscily nity od mechanizmu, bo sam tak mialem, ale do sedna. Posluzylem sie tym tematem, poniewaz tez mam zerwana linke z tylu, za pasazerem i taka prosba, czy ktos moglby pomoc jak to naprawic, bo nie mam zielonego pojecia

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">