Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam.

Ostatnio mam mały problem z szybami. Otóż z tyłu szyba po prawej podczas jazdy mi opada. Sprawdziłem o co chodzi i do wymiany są linki które opuszczają szybę (mam 'korbkę' i to pewnie od zabawy rodzeństwa). Drugi problem jest tego typu, że jak od kierowcy otworzę szybę na maksa, to przy zamykaniu zostaje w lewym, górnym rogu szczelina. Jest to szczególnie uciążliwe, gdyż żeby jej nie było muszę podczas zamykania dociskać ją ręką. Nie wspominam o tym, jak zapewne zabawnie wyglądam na parkingu albo na światłach czy o tym, jak co chwilę jest szyba uwalona.

I tu moja prośba, znacie może jakiegoś dobrego (i w miarę taniego) fachowca w okolicach Trójmiasta bądź może sami się tym zajmujecie?

Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o przednia szybę to do regulacji ramię mechanizmu podnoszenia. Pod tapicerką jest ono przykręcone śrubą na torx, wystarczy poluzować i je wyregulować. Jest też opcja, że blacha drzwi do której jest to ramię przykręcone już pękło i za bardzo się ugina, i regulacja nie pomoże ja tak np. mam :/

Kurde, mam nadzieję, że to jest jak u Ciebie. Będę musiał w wolnej chwili to sprawdzić. Dzięki za pomoc.

Nie chcac pisac nowego tematu, napisze w tym. Co do autora to wedlug mnie to puscily nity od mechanizmu, bo sam tak mialem, ale do sedna. Posluzylem sie tym tematem, poniewaz tez mam zerwana linke z tylu, za pasazerem i taka prosba, czy ktos moglby pomoc jak to naprawic, bo nie mam zielonego pojecia

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.