Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Giberes6

Wiązka główna silnika do Vectry B.

Polecane posty

Może na tym forum znajdę poradę, wiązka główna silnika, rozsypła się w popiół z Vectry B 2.0, benzyna,manual. (1998 r.). Podobno pasuje do niej z silnika 1.8 16V. Od tygodnia szukam wszędzie gdzie się da - ni ma

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">. Czy mieliście może podobny problem ze znalezieniem tej części ?.Poradździe coś

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">. Pozdr. Giberes6

Tak pasuje ale tylko w rocznikach 96-98 później zmieniono silnik na inną konstrukcję.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

I jak tam kolego udało się coś znaleźć? Ja mam podobny problem. Teraz co jakiś czas wywala mi check engine i falują obroty a za jakiś czas znowu wszystko ok. Powymieniałem już chyba wszystko co jest możliwe tylko wiązka została. Bład niby wywala z przepustnicy ale jak podpiołem przepustnicę do inne Vecry to było ok.Mam jeszcze nowe świece i kable WN, też wymienię chociaż świece i kable wymieniałem chyba rok temu może 1,5.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.