Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
werder84vc

zawieszenie tyl

Polecane posty

Witam jestem tutaj nowy wiec na poczatku chcialem wszystkich pozdrowic.

Temat pewnie juz byl sto razy poruszany ale nie moge go znalesc wie jesli ktos moze to prosze o linka.

Dzisiaj stwierdzilem ze zrobie geometrie i wymienie opony na nowki wiec pojechalem do serwisu bosh to byl chyba i cala pula uslug tam maja. Po podniesieniu mojej vc a dodam ze jest to 1.9CDTI kombi 120 koni serwisant stierdzil ze nie ruszy tylnej sruby bo moze ja zerwac i trzeba bedzie ciac wahacze i auto uziemi na kilka dni a ze jade w ndz nad morze to mi to odradzil no i automatycznie zakup opon tez . Po moim zapytaniu ile by kosztowala ta impreza powiedzia ze 3200zl za sam tyl bez nowych opon oczywiscie :-( Mam kolege co potrafi u siebie w kanale dzialac przy aucie ale to was chcialem zapytac czy ta cena to normalna jest i ile by kosztowalo wszystko gdybym kupowal sam a nie w serwisie. Sorki za moja pisownie bez polskich znakow ale cos na klawiaturze zablokowalem no i nie ma.

Edytowano przez werder84vc

W dziale zawieszenia a nie nadwozia znajdziesz o info o Twoim problemie. Cena kosmiczna! Musisz na pewno kupić nowe śruby - koszt około 150zł i geometria drugie tyle i to wszystko.

No ale tak gdyby sie okazalo bo pojade na przeglad i by trzeba bylo robic wszystko to ile musze sobie liczyc? mam to autko od 2 tygodni i tak chce je powoli doprowadzic do ladu skladu by pojezdzic pare lat

ale co chcesz robić ? co masz na myśli pisząc wszystko? Na geometrie jedź do innego zakładu bo mechanik z serwisu widać że mocno chciał cię na kasę naciągnąć. Jak pisał Marcinek180 ustawienie zbieżności to max 150zł i tyle. Wcześniej warto śruby czymś popsikać aby nie było problemów z odkręceniem. Nie idź niepotrzebnie w koszty. Oglądnij stare opony czy są równomiernie zużyte jeżeli tak to zakładaj nowe oponki i nie ruszaj zbieżności

(tym bardziej jeżeli faktycznie w innym zakładzie potwierdzą problem z odkręcaniem)

Koszt tyłu to jakieś 1000 zł części plus robocizna więc mechanik ewidentnie chciał Cię naciagnac jak chcesz bardziej szczegółowe koszta to podesle Ci jutro

W 1000-1500zl masz nowe 2xbanany,2xwahacze proste, 2xtuleje do aluminiowego wahacza 2x tuleje w piasye, nowe łączniki i gumy stabilizatora + śruby do zbierznosci.

Panowie wszystko tzn całe tylne zawieszenie bo ja jestem taki ze jak cos ino stuknie puknie to od razu chce zrobic. A opony sa z wewnetrzej strony i lewa i prawa sa scieniowane no i trzymając kierownice na wprost dosc znacznie jade w lewo. Jest tez cos takiego jakby tył na nierownosciach plywal bardzo to odczowam jak jade np 90km/h i jest lekki zakret... nie wiem moze tak ma byc bo jezdzilem zawsze osobowkami typu ibiza punto i tam takiego wrazenia uciekania tylu nie mialem. No a tak jak Panowie piszecie ze 1000 1500 zł plus robocizna to nie 3000. Wiec prosiłbym o te bardziej szczególowe dane na meila jacek.werder@interia.pl

Czytajac tutaj rozne wypowiedzi to widze podobno ciezko kupic te czesci tego zawieszenia faktycznie tak jest?

Dzisiaj z rana byłem zrobić łącznik w tłumiku bo był nieszczelny i brzeczala ta blaszka w nim no i gosc mi ją wycial i wspawal nowy element koszt 200zl mam nadzieje ze to rozsadna cena

A co do srub to skoro tacy fachowcy to dlaczego niczym ich nie posmarowali ? w sobote bede na kanale zwykle wd wystarczy by to wypsikac czy cos lepszego kupic?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wystarczy WD. Popsikaj kilka razy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.