Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
vitor

malować czy wymienić całe elementy?

Recommended Posts

Na tylnych drzwiach prawych i lewych nad listwami mam po kilka głębokich rys, które mnie denerwują. Są to pamiątki po parkowaniu przy marketach. Wpadłem na pomysł żeby jedne i drugie drzwi zakupić w kolorze np na allegro ( można kupić za ok 200 zł za sztukę) i po prostu wymienić je sobie dla psychicznego spokoju ;)Myślicie że to dobry pomysł czy lepiej oddać do roboty dla lakiernika? Boję się że fachowiec spieprzy sprawę i będzie różnica w odcieniach a ponadto przyszły kupiec powie że auto ,,całe malowane pewnie bite było". Co radzicie ?

Zależy jakie drzwi uda Ci się znaleźć na allegro. Bo wg sprzedawcy będą ideałem a na żywo mogą być takie jak Twoje.

ja blotnik wymienilem caly bo cena byla nieporownywalnie niska w porownaniu do malowania plus tak jak piszesz, zawsze jest ryzyko zlego dobrania odcienia. jesli mialbym wymieniac drzwi to pewnie szukal bym drzwi na wymiane ale tylko na zasadach odbioru osobistego zeby zobaczyc je na zywo i wtedy ewentualnie kupic.

Odbiór tylko osobisty, bo trzeba sprawdzić odcień - po czasie lakier blednie i mogą też mieć inny odcień niż Twoje.

sęk w tym że do sprzedawców znalezionych na allegro mam zawsze ok 200 - 300 km w jedną stronę więc lipa, zostaje mi chyba tylko zamówić na chybił trafił heh...chociaż jak mówicie nie jest to najlepsze rozwiązanie ..

Ryzykujesz ze odcien bedzie inny.

Ja kupowałem klapę tylną na alle, malowanie z usuwaniem rdzy 500zł, natomiast element w bardzo dobrym stanie 150zł. Wcześniej oczywiście kontakt ze sprzedającym zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz rozmowa telefoniczna. Dodatkowo dostałem kilka elementów klapy które teraz mam w zapasie.

Please login or register to see this quote.

Wystarczy, że auto dawca stało zawsze pod chmurką, słońce, deszcz itp robią swoje po kilku latach a Twoje w garażu - odcień na pewno będzie inny.