Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
vitor

malować czy wymienić całe elementy?

Polecane posty

Na tylnych drzwiach prawych i lewych nad listwami mam po kilka głębokich rys, które mnie denerwują. Są to pamiątki po parkowaniu przy marketach. Wpadłem na pomysł żeby jedne i drugie drzwi zakupić w kolorze np na allegro ( można kupić za ok 200 zł za sztukę) i po prostu wymienić je sobie dla psychicznego spokoju ;)Myślicie że to dobry pomysł czy lepiej oddać do roboty dla lakiernika? Boję się że fachowiec spieprzy sprawę i będzie różnica w odcieniach a ponadto przyszły kupiec powie że auto ,,całe malowane pewnie bite było". Co radzicie ?

Zależy jakie drzwi uda Ci się znaleźć na allegro. Bo wg sprzedawcy będą ideałem a na żywo mogą być takie jak Twoje.

ja blotnik wymienilem caly bo cena byla nieporownywalnie niska w porownaniu do malowania plus tak jak piszesz, zawsze jest ryzyko zlego dobrania odcienia. jesli mialbym wymieniac drzwi to pewnie szukal bym drzwi na wymiane ale tylko na zasadach odbioru osobistego zeby zobaczyc je na zywo i wtedy ewentualnie kupic.

Odbiór tylko osobisty, bo trzeba sprawdzić odcień - po czasie lakier blednie i mogą też mieć inny odcień niż Twoje.

sęk w tym że do sprzedawców znalezionych na allegro mam zawsze ok 200 - 300 km w jedną stronę więc lipa, zostaje mi chyba tylko zamówić na chybił trafił heh...chociaż jak mówicie nie jest to najlepsze rozwiązanie ..

Ryzykujesz ze odcien bedzie inny.

Ja kupowałem klapę tylną na alle, malowanie z usuwaniem rdzy 500zł, natomiast element w bardzo dobrym stanie 150zł. Wcześniej oczywiście kontakt ze sprzedającym zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz rozmowa telefoniczna. Dodatkowo dostałem kilka elementów klapy które teraz mam w zapasie.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wystarczy, że auto dawca stało zawsze pod chmurką, słońce, deszcz itp robią swoje po kilku latach a Twoje w garażu - odcień na pewno będzie inny.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.