Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Uras

Nieszczelna rurka łącząca sprężarkę z chłodnicą klimatyzacji

Recommended Posts

Z uwagi na nieszczelność rurki łączącej sprężarkę z chłodnicą klimatyzacji w mojej Vectrze C (1.9 CDTI 2007), dochodzi do wycieku płynu chłodniczego. Jestem zmuszony wymienić wspomnianą część.

O ile się orientuję nie ma możliwości zakupu tej konkretnej rurki - dostępne są jedynie komplety rurek do klimy. Chcę postawić na używkę. Mam problem ze zlokalizowaniem symbolu tej konkretnej części - gość w serwisie nie chciał mi tego symbolu podać (chyba chce zarobić na zamówieniu nowego kompletu rurek). Nie chcę bez sensu przepłacać i z drugiej strony chcę mieć absolutną pewność, że kupuję właściwą rurkę.

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu symbolu producenta dla rurki łączącej sprężarkę i chłodnicę klimatyzacji. Jeśli ktoś posiada schemat układu klimatyzacji, będę wdzięczny za udostępnienie. Z góry dziękuję za pomoc.

Bo to jest chyba kpl. tych przewodow. Zobacz uzywke:

Please login or register to see this link.

Zgadza się, z tym że co komplet na allegro, to więcej lub mniej części. Dodatkowo przy używkach sprzedawcy proszą o weryfikację telefoniczną. Dzwoniłem do gościa i pytałem, czy jego komplet zawiera interesującą mnie rurkę, ale nie umiał odpowiedzieć. Poprosił o zdjęcie tej rurki lub symbol producenta.

Jak nikt Ci nie udostepni rysunku to idz do ASO niech Ci pokaza i wydrukuja szkic.

Please login or register to see this quote.

Możesz skorzystać z Epc online i wyciągnąć nr części.

EPC Online układ klimatyzacji VC -

Wielkie dzięki za cenny link. Podejrzewam, że to któraś z tych rurek

, jednak zielonego pojęcia nie mam która. Jest kilka wersji różniących się od siebie w zależności od tego, z jakim silnikiem mamy do czynienia. Który symbol będzie odpowiednikiem silnika 1.9 CDTi 120KM dla Vectry C 2007?

+ Mam symbol tej części od gościa z warsztatu, ale nie mogę jej znaleźć w wyszukiwarce GM 1320840460046220141716.

Edited by Uras

W epc możesz użyć filtrowania po nr VIN będziesz miał prościej ????

Pisane z phona

Na przykładzie mojego auta, silnik z19dt, część nr 9 powinna być tą właściwą. ☺

Ostatnio wymieniałem u siebie rurkę klimy wysokiego ciśnienia, kupiłem przez allegro w firmie z Brodnicy. Polecam.

Please login or register to see this attachment.

Edited by B@rtecki

Dziękuję. Faktycznie, po numerze VIN idzie jak po maśle

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> 9-ka u mnie też będzie odpowiednia. Nowa kosztuje około 500 zł. Używki kręcą się w okolicach 100 zł, więc przebitka jest dość solidna.