Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomasssz007

mechanik spieprzyl robote?

Recommended Posts

witam

odstawilem auto do mechanika zeby wymienil rure miedzy tlumikami no i wspawal mi nowa ALE przy odbiorze auta wyszlo ze akumulator rozladowany, mysle moze radia nie wylaczyli ale ok odpalilismy z prostownika i pojechalem. radio nie gralo no bo pradu braklo i sie rozkodowalo wiec stwierdzilem ze w domu mam kod i rozkoduje ale teraz zaczely sie problemy. nie mozna wpisac kodu ciagle napis safe na wyswietlaczu a po trzymaniu przycisku as powinno pojawic sie pole do wpisania kodu a nic sie nie dzieje no i od tego czasu co jakis czas akumulator sie rozladowywuje niekiedy 4 dni spokoju a niekiedy bo godzinie od konca jazdy juz nie zapali.wczesniej aku trzymal super.czy to mozliwe ze nie odpial klemy przy spawaniu i teraz od tego sie pochrzanilo?pytam bo jesli to przez niego to jade mu dym zrobic.

Tak, to przez to że nie odpiął - a sprawdzałeś czy masz ten sam akumulator?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bo różne przypadki były...

Teraz nie masz stałego po stacyjce, dlatego nie reaguje na AS - bo wpisanie kodu było możliwe tylko kiedy miałeś kluczyk na zapłon włączony, a że bezpiecznik radia wywalony, to nie dostaje prądu i nie da się wpisać.

A ja bym wymienił akumulator.

U mnie też kiedyś nie odpiął klem a i tak było dobrze więc u ciebie to jest dziwne.

Sprawdź ładowanie na obciążeniu i bez.

Please login or register to see this quote.

w większości przypadków jest dobrze

ale nie zawsze...

sprawdzić trzeba wszystko...

dokładnie, sprawdź pierwsze,a dopiero później zastanów się nad wymianą akumulatora, nie ma co się naciągać na niepotrzebne koszta.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...