Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
kaskunek

Pilnie potrzebna pomoc wymienilem już 2 pompy wtryskowe

Recommended Posts

Witam

Pisałem już wcześniej ale myślałem że się poprawi ale nie stety lipa

Auto stoi u mechasa już miesiąc jako usterkę zdjagnozowano zatarcie się pompy chociaż nie wiem od czego ale nie ważne . Mechas kupił jedną pompę nie śmiga stwierdził że pewnie pompa zła kupił drugą pompę to samo wzioł ją dzisiaj zawiósł na stół i testy wszystko 100 % ok Auto nie praży co to może być bo on już sam nie wie

Odpowietrza i nadal d*** albo źle ją ustawia na rozrządzie ???? ma to jakiś wpływ ??? powiedzmy jeżeli wyjmię pompę i ustawi punkt za pietnaście dziewiąta i przekręci nią tak żeby punkt znalazł się 15 po dziewiątej to i włoży ją z powrotem to ma to znaczenie czy pompy same się kalibrują ???? czy poprostu>......

Dzięki z góry za wszelką pomoc ale lato jest i jestem miesiąc uziemniony z 2 dzieci i marudzącą kobiętą

za mało wiemy co kupił, jak to włożył i łożył żeby powiedzieć co jest nie tak...

Nie wiem już mnie denerwuje ten mechanik dzisiaj stwierdził że u mnie jest włożona pompa 001 ale sterowik jest od 004 i dlatego nie zapalała ile w tym prawdy nie wiem

immo nie ma nic do pompy i jej sterownika.

Please login or register to see this quote.

Rozumiem że każdy oczekuje pomocy (rezem ze mną) po roku walki z pompą, jedz do innego mechanika, najlepiej do kogoś kto ma papiery że ludzie są przeszkoleni przez bosha czy jak to sie tam pisze.. zrobią ci raz, i nie będziesz się musiał męczyć.

edit: zaoszczędzisz mnóstwo nerwów, przypuszczam że przy drugiej pompie wiesz o jakich nerwach mówię

Edited by BartekN86