Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
o-p-e-l

wymiana sterowania sprzęgłem na mechaniczne

Polecane posty

Witam. Po raz kolejny mam problem z wysprzeglikiem (luk) i chciał bym przerobić sprzęgło na linkę. Mam skrzynię f17 i można do niej założyć łapę sprzęgła z łożyskiem oporowym, tylko nie wiem jak rozwiązać problem z pedałem sprzęgła bo teraz mam hydrauliczne i nie wiem od czego mógłby pasować.

sprubój zastosować zewnętrzny wysprzęglik z lanosa

bebechy do środka z astry 1 ze skrzyni F13 lub F15

No chyba tak zrobię, bo już się rozglądałem za wysprzęglikiem. Tylko mam problem z łapą sprzegła, bo nigdzie nie moge jej dostać, są tylko razem ze skrzynią.

Witam. mam jeszcze jedno pytanie, czy łapa sprzęgła ze skrzyni f16 bedzie do mojej f17 pasowac? Bo akurat udalo mi się taką dostać

F16 to skrzynia do dużego bloku

F17 mały blok

jak nie przymierzysz to nie będziesz wiedział

No i zakończyłem przeróbkę sterowania sprzęgłem. Łapa pasowała od daewoo espero tylko same widełki od astry f, na skrzyni wysprzęglik też daewoo, tylko mocowanie trzeba było delikatnie przerobić, bo jeden otwór nie pasował. Teraz jest wszystko OK. Dzieki za pomoc.

Hej,

Mam podobny problem z wysprzęglikiem - padł po raz 4-ty a po wymianie dodatkowo ślizga się sprzęgło ;/. Mam silnik 1.8 125 KM więc skrzynia ta co u Ciebie f17. Mógłbys podać więcej szczegłów o wymianie wysprzęglika hydraulicznego na mechaniczny? Jakich dokładnei części użyłeś? w jaki mniej więcej sposób to zrobić ? jaki koszt takiego zabiegu i czy jest szansa że to wytrzyma dłużej niż ten wysprzęglik hydrauliczny ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z góry dzięki za odpowiedź.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.