Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jasiu_20

Peknieta obudowa filtra oleju

Polecane posty

Witam

Mam problem jakis debil dokrecil przy ostatniej wymianie oleju pokrywke aluminiwej obudowy filtra oleju i teraz podczas probry odkrecenia obudowa ta pekla mi przy bloku i mozna ja z duzym oporem poruszyc a pokrywka ani drgnie. Co z tym teraz zrobic? Jak odkrecic ta pokrywke zeby dostac sie do srodka i wykrecic srubke trzymajaca ta nieszczesna obudowe? Niechcem robic dalej na sile bo boje sie ze urwe ta srubke i bedzie lipa nawet z nowa obudowa HELP

Praca na 4 ręce, 2 ręce trzymają obudowę a druga para rąk kluczem odkręca pokrywę. W środku obudowy jest śruba imbusowa. Gdzieś czytałem że można założyć zamiast tej obudowy redukcję na zwykły metalowy filtr, ale nie widziałem tego jeszcze.

Podejrzewam że ręce nic tu nie dadzą. Trzeba założyć klucz jak do filtra, np. pasek i dopiero trzymając odkręcać

klucz taśmowy w sklepie jakieś 25 zł bez tego ani rusz...

Problem rozwiazany. Na rzuszlosc dla kogos kto ma problem z tym i niema dodatkowych rak do pomocy. Odkrecic obudowe kolektora wlozyc plaskownik gruby miedzy kolekror a obudowe filtra i po problemie ☺☺

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.