Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
tekoki

Vectra Gaśnie na Gazie

Recommended Posts

Witam !

Mam problem z moją malutką , a dokładnie gdy odpalam vectre i czekam na przełączenie się na gaz gaśnie obroty spadają i Amen . !! Co zrobić szukałem wszędzie ale nic nie pomaga .

Jedyny człowiek który Ci może pomóc z autem

Please login or register to see this link.

podjechać do gazownika .... problemów może być kilka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

To ja się podepnę. Mam VB 2.0 CDi plus gaz 1997r 135 KM Automat Kombi. Od kilku dni pojawiają się dziwne problemy typu:

1. Na trasie wrzucam luzik i gaśnie bez powodu.

2. Trzyma obroty na 1500 a jak wrzucę na chwilę bieg i zluzuje spada na 1000

3. Czasem falują obroty.

4. Podczas (5 na 10 pró

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_cool.png" alt="B)"> ruszania spod świateł jest nagły brak mocy, szybciej bym go popchnął i muszę przełączyć na benzynę żeby ruszył swój zad.

Może ktoś spotkał się z takimi masowymi objawami.

Dodam, że żadna kontrolka się nie świeci, która nie powinna.

Pozdrawiam Koledzy i Koleżanki.

Edited by Drachenfein

Napiszcie jaki macie gaz w swpich autach , nikt nie jest czarodziejem , jeżeli 1 lub 2 gen to można samemu pokombinować , podkręcić trochę śrubą i może być ok , zależy też od parownika jaki macie , w kilku modelach jest dodatkowa śruba która odpowiada za wolne obroty , popuszczenie jej daje efekt że autko na jałowym ciut więcej pobiera nam gazu ale nie będzie gasło itp

Może być to wina membran w parowniku. Miałem kiedyś podobne problemy i wymieniałem części, które mogłyby zakłócać pracę silnika - sonda lambda, silnik krokowy, świece, przewody. Żadne regulacje mieszanki nie pomagały, silnik wariował cały czas, gasł, skakał na obrotach. Niejeden gazownik rozkładał ręce i mówił, że trzeba cała instalacje przejrzeć i koszt może iść w granice 500-700zł. Ale pewnego dnia kolega polecił mi jednego mechanika i problem, krótko mówiąc był banalny. W parowniku zebrał się olej. Mechanik rozebrał parownik wyczyścił i viki chodziła jak nowa jeszcze kilka ładnych lat. W parownikach powinna być śruba do spuszczania oleju, ja taką miałem i pewnie wszystkie starsze generacje mają taką śrubę.