Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
kaskunek

Wymiana Pompy Wtryskowej

Polecane posty

Witam

Interesuje mnie jedna rzecz: Ile może zająć mechanikowi wyjęcie pompy wtryskowej oraz zamontowanie drugiej w 2.0 DTI '99 kombi. Trafiłem chyba na za przeproszeniem kija bo Auto trzyma mi 4 tygodnie byłem ostatnio zauważyłem że nic nie było robione. Dzisiaj mam zamiar jechać i jeżeli Auto w dalszym ciągu nie będzie robione to Albo zaczyna przy mnie albo kasę oddaje i jadę do innego .

On stwierdził że wyjęcie starej pompy wtryskowej i włożenie drugiej to jest 2 godziny roboty jest to możliwe czy walnąć go od razu w łeb ???????

Z góry dzięki za odpowiedzi

Nie rób mechanikowi krzywdy- to prawda .

zapłaciłeś coś już ?? zabieraj i przy okazji sprawdź czy czegoś nie powykręcał bez twojej zgody

Zapłaciłem 1/2 ceny to jest 1200 zł to jeszcze nie koniec mojej przygody

Dzisiaj dzwonie do niego pytam sie jak tam godzina 11 no ok wymiana w porzo odpalamy no to mówię ok mechanik do mnie mówi o 16 można po Auto przyjechać pojechalem i d*** Auto odpala tylko na plaka nic po za tym jak odpali na plaka obroty 1000 gaz nie reaguje poluzował jeden wtrysk niby paliwo się pojawiło ale nic po zatym komp nie pokazuje żadnego blędu pompa kupiona niby po regeneracji.

Teraz mam jeszcze takie pytanie czy jak chciałem obrócić tą starą pompę to ciężko szla ponoć zatarta że dobra ponoć pompa powinna się lekko obracać - to prawda ???? to poco podwójny łańcuch idzie na pompę ??

Pozdrawiam w Poniedzialek dalszy ciąg zmagań

Czy źle zregenerowana pompa może dać taki efekt ????

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.