Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jajacek

trasa do Holandii

Recommended Posts

cześć, obecnie jestem kilka dni w Sopocie, w niedzielę będę jechał do Holandii i mam pytanie, którędy lepiej, czy przez Szczecin trasą E 28, czy może przez Bydgoszcz i Poznań. Generalnie wiem czego mogę się spodziewać jadąc przez Poznań, a zupełnie nie mam pojęcia o trasie do Szczecina. Jak ktoś ostatnio jechał to proszę o opinię.

Ja jakbym jechał to pojechałbym na Szczecin.

Wal "6" na Szczecin, A6 na Kołbaskowo i dalej A11 na Berlin Ring, później A10 kierunek Hamburg aż do A2 na Magdeburg/Hanower.

Edited by db1948

dzięki

Jeszcze się dopytam trasa na Szczecin to dwupasmowka jest.

Nie, do Nowogardu jedna jezdnia, obwodnica Nowogardu jest dwu jezdniową ekspresówką po czym znów jedna jezdnia. Od Goleniowa masz już najpierw ekspresówkę i dalej autostradę do samej granicy.

Ja miniesz Goleniów (będziesz jechać wzdłuż torów) będzie stacja Orlenu za którą stoi aktywne foto. Najpierw jest 90a przed samym aparatem 70.

Szerokości.

Edited by db1948

dzięki, pojechałem i wróciłem już do Polski - bez zdjęcia z radaru. Trasa na Szczecin przyjemna i przynajmniej nie monotonna, bo już w Niemczech tylko autostrada bez żadnych widoków.

pracuje w nl i 2 razy w miesiącu śmigam .

Please login or register to see this quote.

to ile to kilometrów robisz? Chyba całkiem sporo... Ile teraz ma Viki nalatane? W ogóle to byś coś w temacie napisał :-)

Hehe coś koło 365 tys ale chwilowo awaria systemu i vb stoi

W jedna str robie 1000 czasami 1100 i tak kursuje 2 x w miesiącu plus to co po poznaniu czyli ok 2.500 km

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...