Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
szewcuu

Hamulce, czy pompa ABS

Polecane posty

Witam.

Od jakieś pół roku mam Viki C. Porobiłem trochę rzeczy bo jak to jest z kupnem takiego auta w roczniku 2004 troche trzeba było włożyć.

Ale do rzeczy. Miałem problem z hamulcami. Więc wymieniłem na nowe wszystkie tarcze i klocki (zimmermann + ferodo więc chyba nie najgorsze) oraz płyn hamulcowy. Auto hamuje trochę lepiej ale to nie to. Komputer żadnych błędów nie wywala a pedał hamulca nie do końca twardy, jak hamuje pulsacyjni ,,szybko naciskając'' trochę twardszy ale potem znowu to samo. Pompa hamulcowa była zmieniona na nową ale dalej było to samo, więc poszła do zwrotu. mechanik mówi że coś trochę inaczej pracuje Pompa abs w porównaniu z inną Vectrą którą miał na warsztacie oraz mówił że mogło być jeszcze coś do zrobienia przy kołach (bo klocki się skończyły i tłoczek całkiem wyszedł - nie wiem dokładnie o co chodzi).

Moje pytanie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> :

Auto ma też esp, czy wystarczy ze szrotu kupić pompę abs obojętnie od jakiego modelu vectry i czy patrzeć na oznaczenia oraz słyszałem, ze trzeba podobno taki sterownik logować do komputera auta, jakim programem to robią, bo nie wiem czy warsztat w mojej okolicy to zrobi. bo nie chcę zapłacić za wymianę pompy a potem się bujać ze 100 kilometrów dalej żeby dokończyli sprawę.

Trochę za mocno się rozpisałem. Pozdrawiam i dziękuję za wysłuchanie moich problemów

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Poczytaj i sprawdz to co w temacie:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.