Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
blady23

Inne radio niż seryjne 2Din/wyświetlacz

Polecane posty

Witam chciałbym zakupić jakieś dobre radio lubię głośno posłuchac muzyki interesuje mnie coś ciekawego co nada głośnikom dobrego brzmienia.Radia jakie do tej pory znalazłem to takie:
-JVC KW-V21BTE

-SonyXAV-68BT

-Kenwood Electronics DDX3025

-Pioneer AVH-270BT
Chciałbym poznać opinie na temat w/w odtwarzaczy jeśli żadne nie jest warte kupna to prosiłbym o jakieś propozycje (mój budżet to 1400zł). Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy wystarczy dokupienie samego interfejsu czy coś jeszcze?

Kolejne moje pytanie jest odnośnie wyświetlacza nie pokazuje mi spalania ani nic jeżdze już tak od dłuższego czasu ale chciałem coś z tym zrobić czy jest możliwośc rozblokowania go czypo prostu dany wyświetlacz nie posiada takowej opcji ? (da sie ustawić datę godzinę kontrast)

Z góry dziekuję za odpowiedzi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

interfejs potrzebujesz do sterowania z kierownicy a jaki to zależy jakie masz radio oryginalne albo jaki wyświetlacz jak brak radia

spalanie działa w gidzie/cidzie/bidzie tidy nie mają wiec zapodaj fotę włączonego wyświetlacza to dostaniesz odpowiedz

Radio to cdr 2005 jeśli chodzi o wyświetlacz to jest on typu gid. Jeszcze jedno pytanie każde radio 2din posiada opcje kierowania z kierownicy ? Albo przynajmniej te co podałem wyżej?

spalanie uruchomisz i manetkę masz prawdopodobnie do obsługi kompa

co do radia w przedliftach nie podpowiem bo tylko polifty mam obcykane

Jeżeli zależy Ci na BC (spalanie itp) to fabyczne radio musi być wsadzone. Ostatnio przy naprawie ncdc2013 zrobilem testy przy wyciągniętym radiu i nie dało się w nic wejść z przycisków z kierownicy. Moze u Ciebie bedzie inaczej bo masz manetke prawą z przyciskami. Nie znalazlem na forum jednoznacznej odpowiedzi na ten temat.

chyba jaja sobie robisz pisze ci wszędzie że radia ncdc są logowane i po wyjęciu radia takie wyświetlacze w kosz

ci co mają radia cdr to mają odpowiednie wyświetlacze a dokładnie mówiąc ci co maja radio na kod mogą śmiało wywalać oryginalnego kodowanego śmiecia i ładować stację a ci co mają brak kodu bo radio jest logowane jak to jest w ncdc to wyświetlacz w kosz (dotyczy to radia przedliftowe bo poliftowe logowane można wywalać wszystkie i ładować stację bez obaw

Więc jeśli dobrze zrozumiałem to w przedliftach chcąc mieć radio np SONY zamiast ncdc wywalamy radio i wyswietlacz i montujemy wyswietlacz od cdr i manetke wycieraczek z dostępem do BC. Jesli ktos ma radio cdr i manetke to wywala cdr i wstawia SONY. A w poliftach? Wywalamy np cd40 wstawiamy SONY a dostep do BC z kierownicy? Pytanie czy GID nielogowany ma wszystkie te same funkcje co GID logowany? Tak samo moZna uruchomic pełen komputer wraz z zarówkami i poziomami plynow?

Znasz moze nr tkiego wyswietlacza od cdr?

Edytowano przez patryk-84a

Podepnę się pod temat, mam takie radyjko seryjne + kierownice

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

. Rozumiem że jeśli będę chciał zmienić radio na inne 2 din, będę musiał zmienić manetke i czy wyświetlacz też? Duzo z tym zachodu?

Ty masz polifta. Tam sterujesz kompem z kierownicy niezaleznie od radia. Zmieniasz tylko radio i wszystko dziala.

Polifta? Nie nie... Auto jest przedlift

Czyli jak to jest?

piszemy o polifcie wewnętrznym nie zewnętrznym (jak masz radio cd/dvd to masz poliftowe wnętrze i tak jak kolega ci pisze )

jesli cdr/ncdc to przedlift i procedury inne bo wyświetlacz musi być z radia cdr plus manetka i dopiero dokładka radia nieoryginalnego

Masz cdti więc raczej na 100% masz polift wewnętrzny

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez xpirat

A to nowość tego nie wiedziałem, myślałem że polift to polift - nadwozie+wnętrze. A tutaj może być nadwozie przedlift+wnętrze polift.. Znalazłem że to tak zwana "przejsciowka" czyli wszystko jasne

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dzięki panowie za wyjaśnienie. Czyli na 100% nie będzie problemu? Normalnie wymieniam radio na 2din np

I działa sterowanie z kierownicy w nim?

tak bc wejdziesz rolka a ustawienia daty godziny to musisz dokupić interfejs łączący radio nieoryginalne z autkiem i wtedy rolkami sterujesz radiem jak i ustawisz godzinę/datę

albo opcom i opcomem sobie ustawisz datę i godzinę

Super

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> jeszcze raz dzięki za pomoc, te oryginalne radyjko mnie do szału doprowadzało

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

mi w fabryce już wrzucili pionka

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale musiałem po nich poprawiać

nie zapomnij dokupić sobie separatora antenowego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.