Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
migot221

dopisanie współwłaściciela do dowodu rej.

Polecane posty

witam, mam taki problem. Jestem współwlaścicielem auta razem z dziewczyną ale chcemy dopisae mame jako 3 współwlasciciela umową darowizny. Wiele osób mi mówi, że nie trzeba w związku z tym wymieniaż dowodu rejestracyjnego tylko dopisują w starym ale kobieta w wydziale komunikacji twierdzi, że trzeba zmieniac dowód. Jak to jest?? macie jakies podstawy prawne?? Dzieki:)

Kwestia działania wydziału komunikacji. Jak masz w dowodzie 1 właściciela to współwłaściciela wpisuje się w adnotacją urzędowych, jak chcesz dopisać 2 współwłaściciela to mogą wpisać w adnotacją urzędowych lub wymienić dowód i będzie wpisany tylko właściciel a w adnotacjach urzędowych będzie wpisane tylko współwłasność bez wymieniania osób które są współwłaścicielami. Nie nie znajdziesz na to żadnej podstawy prawnej

No własnie nie mogę nic z naleźć w przepisach, dziady pewnie nie będą chcieli dopisać za free:) najlepiej jak by kogoś znać z WK:) Ale z drugiej strony jak nie ma obowiązku nowego dowodu to mam takie same argumenty jak oni, że trzeba zmieniać dowód.

Jest prostszy sposób. Poproś ich o podstawę prawną która wskazuje obowiązkowo wymianę DR po dopisanie kolejnego współwłaściciela

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> pamiętaj że urząd może działać tylko w obrębie prawa, jeśli nie ma czegoś w przepisach to nie mogą tego wymagać z kolei Ty jeśli tego nie ma w przepisach to możesz tego wymagać od urzędu.

dokładnie tak zamierzam zrobić

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Dzięki.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.