Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

szulwa1704

Tech 2 nie łączy się z modułami, op-com łączy.

Recommended Posts

Witam!

Jako, że jest to mój pierwszy post witam wszystkich.

Moja historia zaczęła się w lutym br. kiedy kupiłem wymarzoną VC w kombiaczku. W trakcie pierwszej jazdy już moim samochodem :-), telefon do szwagra "Bierz op-coma i przyjeżdżaj. Sprawdzanie błędów, przebiegu i zachciało mi się świateł dziennych. Niestety nie działało to tak jak w szwagrowej Astrze. No ale dzienne na 0, a jak robiło się szaro pyk na AUTO i też da się żyć. Oczywiście nie było problemów z podłączeniem się do czegokolwiek. W międzyczasie szwagier2 otwierał warsztat samochodowy i zakupił V-Scan DS904, który też łączył się ze wszystkimi modułami bez problemu. W zeszłym tygodniu znowu natchnienie. Chce żeby dzienne działały tak jak trzeba. Szukam techa w okolicy. Dzwonię. Jest. Pojechałem gadka z facetem. Łączymy. I bum... Fachman mówi mi że wywala komunikat brak komunikacji z IPC, BCM, AIR BAG, REC, UEC, PDM drzwi kierowcy i pasażera. Pomyślałem może coś przez op-coma. Może coś dupło. Pożegnałem fachmana i ze smutkiem do domu. Dlugo nie wytrzymałem. Op-com i lapek pod pachę i do auta. I wszystko się łączy.

Koledzy. Pomóżcie rozbić wir w głowie.

Czy może to być wina op-coma?

Czy koleś miał lipnego techa?

Czy koleś chciał na mnie zarobic? (Przed podłączeniem powiedziałem że były kombinacje op-comem i zaproponował szukanie problemu)

Czy jest jakiś problem którego trzeba szukać?

Bardzo proszę o jakieś sugestie.

Please login or register to see this quote.

tech zwalony

A może to dziwne urządzenie co idzie po CANie

U mnie ostatnio dzialalismy z Techem to było coś tam wpiete

Chyba CAN DI czy jakoś tak

Dokładnie to dziwne urządzenie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> które pozwala Techowi łączyć się z modułami po CAN to CANDI.